• Reklam
Reklam
Reklam

“Zorumuza gidiyor”

Tatangalar sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımında biletlerin gasp edildiğini iddia ederek hesap soracaklarını belirttiler.

“Zorumuza gidiyor”

Tatangalar sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımında biletlerin gasp edildiğini iddia ederek hesap soracaklarını belirttiler.

 “Zorumuza gidiyor”
Editor: Haberlisin
28 Mayıs 2019 - 10:44
Reklam

Tatangalar final maçı öncesi sosyal medya hesabından paylaşımda bulundular. Yapılan paylaşımda yönetimle maraton bölümü için anlaşıldığını fakat gişede onca taraftarın saatlerce beklemesine rağmen bilerlerin birileri tarafından gasp edildiğini ve başkalarına dağıtıldığını iddia ettiler.
Final maçından sonra hesap soracaklarını dile getiren tatangalar, Passolig firması tarafından açıklama beklediklerini belirttiler.

İşte Tatangaların paylaşımı;

ZORUMUZA GİDİYOR!
Tatangalar olarak her sene olduğu gibi Yeşil Siyah’a destek için, kalabalık uzun konvoylar halinde, binlercesi, delicesine takımımızın peşini bir an olsun ki bırakmadık. Yeri geldi bir kase çorbaya 4 kişi kaşık salladık. Yeri geldi okul bahçelerinde titreye titreye pankart yazdık. Yeri geldi canımızı, kanımızı, öz kardeşimizi bu kutsal dava uğruna toprağa verdik.
Sürecin başında yetkililer ile Maraton Alt tribününün bu takımın cefasını çekmiş ve 90 dakika avaz avaz ortalar açacak has ve öz bu şehrin çocuklarına ayrılması konusunda anlaşmıştık. Ama görüyoruz ki bize verilen sözler maalesef tutulmayarak gişelerde türlü Ali Cengiz oyunları ile biletlerimiz gasp edilmiştir.
Gişelerde sabahlayan kent sevdalılarının, 10 saat gişede kuyruk beklemiş bu şehrin evlatlarının veballeri boynunuzadır!
İnsanlar, öncelikle adalete değer verir. Adalet olmadan cesaret sahibi olunca asi olurlar. Küçük insanlar ise adalet olmadan cesaret sahibi olunca haydut olurlar. Unutmayın ki Tatangalar 1990 yılında adaletsizliklere isyan olarak kuruldu! Haydutlar, her zaman Tatanka’ya karşı kaybetmeye mahkumdur.
Final yeri belirlendiği andan itibaren Maraton biletlerini alacağımızı sağır sultan duymasına rağmen, Maraton tribünü için eşine dostuna biletleri dağıtanları ve bu biletlerin kimlere gittiğini çok iyi biliyoruz! Hepsinden hesap soracağız! Bu zamana kadar kimsenin hakkını yemedik! Yedirmeyiz!
Taraftarlar derneğinin bilet dağıtım esnasında bilet alamayan taraftarlarımız için dernek yönetimi gerekli çalışmaları yapacaklardır. Maraton alt biletlerini gizlice el altından otel odalarında basanlar, takımın TARAFTARA ihtiyacı olduğunu bilindiği halde, şehrin mülki amirlerini, siyasi partilerin ileri gelenlerini maraton tribününe yerleştirme çabası içine girenleri UNUTMADIK, UNUTMAYACAĞIZ KUPADAN SONRA HESAP SORACAĞIZ!
Passolig firması tarafından acilen Sakaryaspor taraftarına ait tribün biletlerinin kimler tarafından topluca nasıl ve kimlere verildiğinin açıklanması gerekmektedir. Bursaspor taraftarlarından kombine sahibi olanların passolig kartlarına yüklenen Sakaryaspor-Karagümrük maç biletlerinin açıklamasını bizler ivedi olarak bekliyoruz.
Ama şimdi;
Önümüzde mutlak kazanmamız gereken bir final var. Önce bu kupayı şehrimize getirelim, konuşulacak çok şey ve bir isyan ateşimiz var!
Maraton ve Kale arkası tribünü olarak Tatangalar omuz omuza hareket edecek olup bu karşılaşmayı kazanmak ZORUNDAYIZ!
ŞİMDİ EN GÜÇLÜ ŞEKİLDE TEK YUMRUK OLMA ZAMANI! YARIN SAKARYA'YA GETİRİLECEK BİR KUPA VAR!!
Saygılarımızla…”
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Artık cezaevinde
Artık cezaevinde
Hülle mi yapıldı?
Hülle mi yapıldı?