banner2

banner1

09.04.2020, 20:48

Yeni yaşımızı kutluyoruz

Üç yılı tamamladık ve dördüncü yılın içerisindeyiz. Çıktığımız yolda, belirlediğimiz hedefe, sizlerden aldığımız güçle ilerliyoruz. “Sakarya’nın haber portalı”, “Sakarya’dan haberdar olmak isteyenlerin takip ettiği internet gazetesi” sloganlarını kullandık. Şimdi gönül rahatlığıyla “Haberin merkezi 4 yaşında” diyebiliyorum.

Mutluyuz ve gururluyuz.

Haberi en hızlı ve doğru şekilde sizlere aktarmak için mücadele ediyoruz.

Tarafsız mottosunu da hiç kullanmadık. Biz tarafımızı sürecin en başında belli ederek yola çıktık.

Sakarya’nın menfaatleri konusunda tarafız,

Güçlüden değil haklıdan yanayız.

Adil olmaya, herkesin sesi olmaya gayret ettik, etmeye de devam edeceğiz.

Hatalarımız… Elbette olmuştur.

Kasıtlı ve art niyetli işlerin içerisinde yer almadık. Şükürler olsun.

***

4 yaşına girdik. Yola çıktığımız ilk günden itibaren yol arkadaşlığı yapan okurlarımız, reklam veren işletmeler, eleştiren, doğru yaptığımızda takdir eden özetle yolculuğumuza katkı sunan herkese şükranlarımı sunuyorum.

Bu sene yaş günümüz koronavirüs ile mücadele dönemine denk geldi. Elbette geçecek bu sıkıntılı günler ve hep birlikte coşkuyla kutlayacağız yeni yaşlarımızı…

***

Haberlisin.com; Birbirine omuz veren, genç ve dinamik bir ekipten oluşuyor.

İzniniz olursa birlikte çalıştığım arkadaşlarıma bir iki satır yazarak teşekkür etmek istiyorum.

Yunus ARSLAN; Bazen haberin peşinde, bazen bilgisayar başında video montajlarken ya da grafik tasarım yaparken görmek mümkün. En çokta benim kahrımı çekerken yorulduğunun farkındayım.  Genel Müdürümüz olur kendisi.

R.Kaan OKTAR; Haber Kaan’dan sorulur. Ekip arkadaşlarımızın nöbet çizelgesi, gündem takibi, haberin nasıl servis edileceği R.Kaan Oktar’ın işidir. Kaan sadece Haber Müdürü değil aynı zamanda muhabir, editör, kameraman velhasıl haberin her şeyidir. Muhtemelen Kaan Oktar’ı en çok ben yoruyorum.

Hale OKTAY; Kendisi bacım olur. Grafik- tasarım ve baskı işleri ondan sorulur. Bir miktar titiz olması bizi zorlasa da, aramızda olmasından çok mutluyuz. Aramızda kalsın içine sinmeyen hiçbir projeye imzasını atmaz.

Ebru BULUT; Ekibin en eski üyelerinden birisi.  Bakmayın eski dediğime aramızda yaşı en küçük olanlardan… Yoğunluk yaşadığı dönemde, yüzünün ifadesini kelimelerle anlatamam.

Hilal KARINCALI; Sosyal medya yüzümüz olur kendileri. Tavrı, tarzı ile ağırlığı vardır haber merkezinde. Sokak röportajları yapmak için hazırlanıyor. Malum koronalı günlerdeyiz…

Aysima KORTAK; Editör masasının yeni yüzü. Kısa sürede büyük aşama kaydetti. Bu tempoyla devam ederse fırtına gibi haberci olacak.

Ezgi BABATÜMGÖZ; Aramıza yeni katıldı. Hırslı, çalışkan gibi kavramlarla anlatabilirim. Kendisini daha da geliştirmek için harcadığı emeğin karşılığını alacak.

Bartu İNCE; Koronalı günlerde İstanbul’da annesinin yanında olsa da haberin merkezine sunduğu katkı tartışılmaz.

Serap GÜZEL; Mali işler ondan sorulur.

Ayşegül BİR; Ekibin motivasyonu için mesai harcıyor. Çaylar, kahveler ondan.

Yukarıda isimlerini yazdığım arkadaşlarım her gün ofiste olanlar. İlçelerde haberin peşinden koşan arkadaşlarım var. Hendek’te Ahmet ÇİLECİ, Akyazı’da Nuri KURU, Pamukova’da Levent TÜYSÜZ, Geyve’den Namık CİHAN… Ekibimizin en önemli yapı taşları olarak kendi bölgelerinde haberin peşindeler.

 İlçe temsilcilerimizin yanı sıra yazılarıyla katkı sunanlara da teşekkür etmez isem haksızlık etmiş olurum.

Özge GÜNAL; İlk günden beri yazılarıyla bizlere katkı sunuyor. Anne olması, hassasiyetleri önemsemesi Özge’nin kaleminden farklı yazıların gelmesine neden oldu. Başladığı işi yarıda bırakmayan, en iyiyi yapmaktan vazgeçmemesi nedeniyle Özge, bundan sonrada gönlünden geçenleri yazmaya devam edecek.

Betül SARAY; Genç yaşında yazdığı kitaplar kadar hedefe odaklanan inatçı yapısıyla tanıdığım Betül, kilometrelerce uzakta da olsa yazmaya devam ediyor.

Gülce ÖZDAĞ; Yazar ailemizin yeni üyesi. Koronalı günlerde okurlarımıza bilgiler aktardı. Diyetisyen Gülce bu dönemde “yaza nasıl fit gireriz?” yazıları yazmayı çok isterdi eminim. Ancak koronalı günlerde “nasıl beslenmeliyiz?” yazılarıyla katkı sundu.

Hamza YILDIZ; ilkokul öğretmenim olması sebebiyle, “Hocam yazınız nerede kaldı?” soramadığım tek isim. Hamza hocam şiirleri ve yazılarıyla aramızda olmaya devam edecek.

İlksen ARTAN; Koronalı günler en çok bizim İlksen’i etkiledi. Özgürlüğünün kısıtlanması sebebiyle yazıp-çizemese de katkısı büyük.

Ali Çiydem, EmreBaş ve Hakan Çetinbaş yeni görevleri nedeniyle şimdilik yazamıyor.

Haberin merkezi yukarıda isimlerin verdiği emekle sizlerin huzurunda. Ekibimde ki bütün arkadaşlarıma, bizleri takip edip şehirden haberdar olan sizlere kısacası 4 yıldır yol arkadaşlığı yapan herkese şükranlarımı sunuyorum.

Güzel günlerde yeni yaşlarımızı kutlamak dileğiyle…

Yorumlar (0)