• Reklam
Reklam
Reklam

'Yeni projeler yolda'

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya'nın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda Ekrem Yüce ve Küçük Sanayi sitesi esnafı, kahvaltıda bir araya geldi.

'Yeni projeler yolda'

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya'nın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda Ekrem Yüce ve Küçük Sanayi sitesi esnafı, kahvaltıda bir araya geldi.

'Yeni projeler yolda'
Editor: Yönetici
29 Ocak 2019 - 17:41
Reklam

DOLU DOLU 5 YIL
Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezi'nde gerçekleştirilen buluşmada konuşan Yüce, Sakarya'nın tamamında hizmetlerle dolu bir 5 yıl yaşanacağını ifade ederek, katılımcıların destek ve dualarını istedi.

BİRLİKTE GÜZEL HİZMETLER
Geyve’de yapılan hizmetlerin konuşulduğu toplantıda ev sahipliği yapan Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, "Huzurun ve hizmetin devam edeceği Geyve'de halkımıza ilkleri yaşatmaya devam edeceğiz. Yeni dönemdede ilçemizde farklı projelere imza atacağız. İlçemizin dışarıdan misafir ağırlayacağı birbirinden farklı projelerin çalışmalarını yapılıyor. İnşallah Büyükşehir Belediyemizle de ortak projelerimiz olacak. Birlik beraberlik içerisinde Geyve halkımıza güzel hizmetler vereceğimize inanıyorum" dedi

GEYVE TARIMIN GÖZDESİ
Kentin güneyinde yer alan Geyve'nin tarımın gözdesi bir ilçe olduğunu ifade eden Yüce, "İlçe belediyemizin hayata geçirdiği Yöresel Ürünler Üretim Merkezi de ilçemizde yetişen ürünlerin marka değeri kazanması açısından çok önemli bir yere sahip. Biz de inşallah şehrimizi her alanda marka yapacak çalışmalar gerçekleştireceğiz. Mega projelerimizle Geyve ilçemizin gelişimini sağlayacağız. İhtiyaçlar konusunda kamuoyu araştırmaları yapıyoruz. Sonuçları değerlendirerek harekete geçeceğiz. İnşallah Geyve için çok önemli çalışmaları 5 yıllık süreçte hayata geçireceğiz. 31 Mart yerel seçimlerinin hem Geyvemiz hem de şehrimiz için hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde bir seçim sürecini geride bırakır, sevdamız olan şehrimize hizmet sunmaya başlarız. Tüm esnaf kardeşlerimize hayırlı ve bereketli kazançlar diliyor, çalışmalarında kolaylıklar temenni ediyorum." Şeklinde konuştu.

GONDOL SEFASI
Toplantıda, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya'nın yanı sıra çok sayıda davetli yer aldı. Toplantı sonrasında “Nehirde gondol sefası” sloganıyla hayata geçirilen Sakarya Nehri Rekreasyon Projesi alanı gezildi.  Projeyi çok beğendiğini söyleyen Yüce, “Sadece Sakarya'ya değil Marmara bölgesine hizmet verecek bir proje” dedi.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kolları koptu
Kolları koptu
Başından vuruldu
Başından vuruldu