5 kişilik ailenin öldüğü kazadan dram çıktı

HABERLİSİN.COM *

Kaza bu sabah İstanbul-İzmir otoyolunda meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Balıkesir-Manisa sınırında meydana gelen kazada Bedri Kebiç yönetimindeki 54 ZP ... plakalı araç ile Salih A.'nın kullandığı 34 POL .. plakalı araç çarpıştı. Kaza sonrasında olay yerine çok sayıda itfaiye ve 112 ekibi sevk edildi. Manisa ve Balıkesir itfaiyelerinin birlikte müdahale ettiği kazada, 54 ZP ... plakalı araçta bulunan Bedri Kebiç (33) , Beyhan Kebiç (28) , Seyhan Akkuş (47), Berat Ömer Kebiç (2) ve Bedirhan Kebiç (1) hayatını kaybetti. Kazada diğer araçta bulunan sürücü Salih A. ve Kazım A. ise yaralandı.

BÜYÜK DRAM

Kazadan sonra acı detaylar da ortaya çıktı. Kazada hayatını kaybeden Bedri ve Beyhan Kebiç çiftinin uzun yıllar sonra tedavi ile bebek sahibi oldukları ve hasta olan çocuklarından birini İzmir'e tedaviye götürürken kaza yaptıkları öğrenildi.

KAZA KURBANI AİLE YARIN DEFNEDİLECEK

Ölen 5 kişinin cenazesi otopsi işlemlerinin ardından Sakarya'ya getirilecek. 5 kişilik ailenin cenazeleri yarın öğle namazına müteakip Adapazarı Maltepe Hacı Rıfat Camii'nde kılınacak cenaze mazının ardından Emirsultan Mezarlığı'nda toprağa verilecek.

- Haberlisin, Asayiş bölümünde yayınlandı
https://www.haberlisin.com/haber/11317485/5-kisilik-ailenin-oldugu-kazadan-dram-cikti