HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER

Alperen Durmuşkaya
Alperen Durmuşkaya

4 YIL

Köşe yazıma nasıl başlayacağımı bilmiyorum ama bir şekilde başlamam gerektiğini biliyorum. 10 Haziran 2019 tarihinde kapısından içeri girdiğim Adapazarı Akşam Haberleri gazetesinden vatani görevi mi yapmak üzere ayrılıyorum. 4 yıl boyunca böyle güzel bir ailenin içinde yer almak son derece gurur verici bir duygu. Kısa gibi gözüken 4 yıl bana bir birinden güzel anılar bırakırken içimde de bir burukluk oluşturmaya başladı.

Akşam Haberleri gazetesinde geçirdiğim süre zarfında mesai harcadığım arkadaşları mı gelin beraber tanıyalım.

EN İYİSİ

Serhat Saruhanoğlu, kendisi bana göre Sakarya'nın en iyi gazetecisi bilgi ve birikimi ile birlikte beni her zaman destekleyen yol gösteren kişilerden olmuştur.

DESTEK OLDU

İsmail Erken, Hayatım boyunca tanıdığım en iyi insanlardan biri üniversite hayatım ve iş yaşamımda boyunca çok destek oldu. Yerel basının üstünde bir insan.

ORTAK

Feyyaz Çelebi, Tam bir abi çok iyi bir dert ortağı aynı zamanda dünyanın en rahat adamı arada ufak hatalar yapsa da çok iyi bir grafiker.

Nisa Çoban, Ofisin renkli karakterlerinden kendileri işini iyi yapmak ile birlikte iyi de makara yapar bulunduğu ortama hava katıyor.

AVRUPA BİRLİĞİ

Nazile Akarsu, çok iyi bir muhabir bu piyasada herkesi tanır Türkiye'nin Avrupa Birliği ayağı gibi sokak röportajlarını hep bana bırakırdı ama olsun. Umarım çok iyi bir gazeteci olur.

TEK GRAFİKER

Furkan Gülsever, Beni yormayan tek grafiker ufku geniş fikirleri hür bir insan her şey gönlünce olsun.

YOLU AÇIK

Miraç Koç, O da gazetemizin iyi grafiklerinden yolu açık potansiyelli bir insan

HALLEDERİZ

Metin Cengiz, Abi hallederiz sıkıntı yok o ne demek isteyeceğimi anlayacaktır.

OLMAZSA OLMAZ

Sibel Can, Gazetemizin muhasebesini ayakta tutan kişi olmazsa olmaz.

AĞABEY

Utku Kaynar, Utku, abiyi bilerek en sona bıraktım çünkü hakkında biraz uzun yaza bilirim. Öncelikle kendisi Sakarya basının da spor bölümüne yön veren kişi, bu gün bir spor haberi yaza biliyorsam spor camiasında tanınıyorsam bu Utku abinin sayesindedir. Kendisinin üzerimde çok emeği vardır. Bana her zaman ağabeylik yapmış, yol göstermiş destek olmuş kişidir.

UZUN OLDU

Evet biliyorum en uzun köşe yazım oldu. Bir yandan bu duygulara sahip olmak güzel bir yandan üzücü bu tarz veda yazılarını sevmem aslında son olarak Gazetemizin unutulmayacak isimlerinden Murat Solmaz'ı rahmet ve saygıyla tekrar anıyorum. Ve bir gün bir ay dahil olsa benim ile mesai yapan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

- Haberlisin, Alperen Durmuşkaya tarafından kaleme alındı
https://www.haberlisin.com/makale/10400127/alperen-durmuskaya/her-sey-icin-tesekkurler