Başkan Kaya müjdeyi böyle verdi!

MÜJDE VERDİ
Geyve Gençlik Merkezi önünde beraberindeki AK Parti Geyve İlçe Başkanı Abdullah Özdemir ile birlikte yaptığı açıklamayla yakın zamanda açılış müjdesi veren Başkan Kaya, “Bugün biliyorsunuz 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı. Ulu Önder Atatürk’ümüzün, Mustafa Kemal’imizin gençlerimize ve Türk Milletine armağan ettiği en önemli bayramlarımızdan bir tanesi. Az önce Geyve Kapalı Spor Salonu’nda gençlerimizle birlikte bu bayramı kutladık ve şimdi de Geyve İlçe Başkanımızla birlikte Geyve Gençlik Merkezi önündeyiz ve Allah izin verirse çok kısa bir şekilde buranın açılışını yapacağız” dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ
Projede emeği geçenlere teşekkür eden Başkan Kaya, “İçerisinde eğitim havuzları, bowling salonu, sinema salonu, tiyatro salonu, konferans salonu, nikah salonu, görsel ve sanatsal atölyeler, fitness salonu ve kütüphane olan merkezimizde inşallah yakın zamanda gençlerimizle buluşmamız başlayacak. Bu hizmetlerin yapılmasında emeği geçen Cumhurbaşkanımıza, Spor Bakanımıza, Büyükşehir Belediye Başkanımıza, İl Başkanımıza, Milletvekillerimize sonsuz şükranlarımızı sunuyorum. Zaten İlçe Başkanımızla birlikte tüm yatırımlarımızda istişare halindeyiz. Zaten bu şekilde çıkıyor bu güzel projeler” ifadelerini kullandı.

MUHALEFETE DE YÜKLENDİ
Geyve için yapılan projelere destek veren muhalefet temsilcilerine teşekkür eden Başkan Kaya, “Siyasi polemiklerden uzak, anlaşmacı ve uzlaşmacı bir yapıyla Geyve’nin hizmetlerini çözmeye çalışıyoruz. Geyve Belediye Meclisimizde aldığımız çok güzel kararlarımız var, bu kararlar alınırken muhalefet içerisinde bize destek veren İYİ Partili Enver Atasoy ve Karaçam’dan Kazım Mercan Beyefendiye çok teşekkür ediyoruz. Ancak maalesef mızıkçı, ben oynamam şeklindeki muhalefet anlayışıyla da meclis içerisinde meclis üyeleri var. Buradan Geyve Halkına sonsuz şükranlarımı sunuyorum; 2019 yılında bize ve bizim meclis üyelerine destek verdikleri ve mızıkçıların eline mahkum etmediği için teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

- Haberlisin, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.haberlisin.com/video/10362205/baskan-kaya-mujdeyi-boyle-verdi