Başkan Alişan basınla buluştu

HADDİNİ BİLECEK
Alişan toplantıda, “Ticaret merkezinin en üst katını 15 Milyon TL’ye SESOB aldı ve oraya taşınacak. Biz buraya değer katacağız. Bizim yediğimiz kaptan yemek yiyen ama yürüyüşü farklı olan kişiler ticaret merkezine gelemeyecek. Savaşsa savaş. Bazı şeyleri hazmedemiyoruz. Ben de insanım. Herkes haddini bilecek” dedi.


MEŞGUL ETMEYİN
Alişan, “4 yıl daha yetki aldık. Görevimi üyelerin isteği doğrultusunda severek yapıyorum. Kongremiz Sakarya’da çok konuşuldu. Kamuoyunu çok meşgul etmeyelim. Sanki konuşulacak başka bir konu yok da bizi konuşuyorlar. Ben kimseye yalan konuşmadım. Bütün esnafların yanındayım. Ben takibi istediğim yerde istediğim kişilerin olmasını isterim ama kimseye bunu seçin diye ithamda bulunmadım” ifadelerine yer verdi.


YETKİYİ ALDIK
Alişan, “Herkes kendine göre manşet atıyor. 30 yıldır görevde, bıraksın diyorlar ama kimse neden seçiliyor diye sormuyor. Kimsenin yönlendirmesi doğrultusunda iş yapmıyoruz. Bırakın da biz iş yapalım. Asla bir kişiye çıkmayın teklifine bulunmadım. Asla böyle bir şeyde bulunmam da. Demokratik şartlar altında kanunun verdiği yetkiyle bir daha yetkiyi aldık. Hodrimeydan. Biz buradayız” dedi.

- Haberlisin, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.haberlisin.com/haber/10229542/baskan-alisan-basinla-bulustu