Vahdet Çilek 9’ncu dönem başkanlığa seçildi

DİVAN BAŞKANI SESOB BAŞKANI HASAN ALİŞAN OLDU

Hendek Berberler ve Kuaförler Odası Olağan Genel gerçekleştirildi. Hendek Belediyesi Ticaret Merkezi Konferans salonunda gerçekleşen kongreye CHP İl Başkanı Ecevit Keleş, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Siyasi partilerin ilçe başkan ve temsilcileri, STK Temsilcileri ve üyeler katıldı. Divan Başkanı SESOB Başkanı Hasan Alişan olurken Katip üyeler ise M. Yaşar Demirel, Cemil Varlıca, Burhan Akbıyık ve Gülhan Atmaca oldu. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından gündem maddelerine geçildi.

“BİZLERİ VAR EDENLER SİZLERSİNİZ”

Hendek Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Vahdet Çilek “Çok değerli genel kurul üyeleri eğer siz olmasaydınız, biz zaten olmazdık. Onun içinde sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bizleri var edenler sizlersiniz. Genel kurula katılım sağlayan tüm arkadaşlara sonsuz teşekkür ediyorum iyi varsınız” dedi. Uzun yıllar meslekte hizmet veren 4 üyeye plaket takdim edildi.

MEVCUT BAŞKAN GÜVEN TAZELEDİ

Konuşmaların ardından seçime geçildi. 124 üyenin 79’unun oy kullandığı kongre sonunda tek liste ile yarışan mevcut başkan Vahdet Çilek tekrar başkanlığa seçildi. 1997 yılından bu yana Hendek Berberler ve Kuaförler Odası Başkanlığı yapan Vahdet Çilek 9. Dönem Başkanlığına devam ediyor.Hendek Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Vahdet Çilek’in Yönetiminde ise şu isimler yer aldı; İsmail Ocak, Neşe Yılmaz, Bilal Kılıç, Belkıs Cerav, Vasvi Dündar ve Şuayip Mindiloğlu; Denetim Kurulunda ise Emine Mine Demirel, Yüksel Civelekoğlu ve Nurten Yetim yer aldı.

- Haberlisin, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.haberlisin.com/haber/10107788/vahdet-cilek-9ncu-donem-baskanliga-secildi