Akkuş ailesinin mutlu günü

Şükran&Heymül Gümrük çiftinin güzel kızları Ebrar ile Saime&Hasan Akkuş çiftinin yakışıklı oğulları Murat Alperen bir ömür mutluluğa evet dedi. Büyükçekmece Wordpoint Yaşam Merkezi’nde gerçekleşen kır düğünü adeta Kaynarcalıları buluşturdu.

SİYASET VE İŞ DÜNYASI BU DÜĞÜNDE BULUŞTU

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Hemşehri ve Sivil Toplum Kuruluşları'ndan Sorumlu Başkan Danışmanı Kaynarcalı Hasan Akkuş'un oğlu Murat Alperen Akkuş'un düğününe çok sayıda siyaset ve iş dünyasının önemli isimleri katıldı. Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli, Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim ve Kaynarca’dan düğüne katılan konuklar protokol masasında ki yerlerini aldılar. Murat Alperen ve Ebrar’ın nikahını Büyükçekmece Belediyesi’nin Kaynarcalı Belediye Başkanı Hasan Akgün kıydı.

MUTLULUKLAR DİLEDİ

Birbirinden renkli görüntülere sahne olan düğün törenini Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün sosyal medya hesabından da paylaşarak tebrik etti “Uzun yıllardır birlikte çalıştığımız, değerli mesai arkadaşım, İBB Hemşehri Sivil Toplum Kuruluşlarından Sorumlu Başkan Danışmanı Hasan Akkuş'un oğlu, yeğenimiz Murat Alperen ile kızımız Ebrar'ın nikahlarını kıydık. Bu güzel günde Gümrük ve Akkuş ailelerini kutluyor, Murat Alperen ile Ebrar'a mutluluklar diliyorum."

- Haberlisin, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.haberlisin.com/haber/10093255/akkus-ailesinin-mutlu-gunu