• Reklam
Reklam
Reklam
Günay Yazıcıoğlu

Günay Yazıcıoğlu

YERİM İMZANIZI..

11 Ocak 2019 - 13:22

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine oy verirken, bu ülkeyi tek adamın iki dudağı arasına terk ettiğimizin farkında değilmiydik? Bal gibide farkındaydık.
Şimdi neyin mücadelesini veriyorsunuz?
Neymiş Tank Paletin özelleştirilmesini durdurmak için 50 bin imza toplanmış. Yerim imzanızı..
Bu ülkeyi tek başına yönetmesi için oy verdiğiniz Cumhurbaşkanımız, tek başına bunun kararını verip  imzayı atmış.  Cumhurbaşkanı kendisine verilen yetkiyi kullanmış. Bundanda asla geri adım atmayacağını bildiğiniz halde, halkın gözünü boyamak için sendikacılık oyunu oynamayın.
Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay’ın Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yakınlığını bilmeyen yok..
Bu özelleştirmeden aylar önce haberi olmasına rağmen, neden Cumhurbaşkanı’nın imzayı atmasını beklemiş? İmza atılmış, atı alan Üsküdar’ı geçmiş, Sayın Atalay feryatlarda..
Bu feryat nekadar inandırıcı sizce?
Siz bugün Türkiye’nin en güçlü işçi örgütünün başındasınız. Türk-İş’e bağlı sendikaların hepsini örgütleyip, tüm işçileri Tank Palet Fabrikası’nın önüne yığsaydınız, yada bir gün tüm işyerlerinde üretimi durdursaydınız  bugün o imza atılır mıydı?
Siz elinizdeki gücü bu ülke için, bu şehir için kullanmadınız..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pazar günü ilimize gelecek. Karasu İlçemiz’de  Tank Palet’i altın tepside sunduğu Ethem Sancak’ın sahibi olduğu BMC’nin temelini atacak. Atarken de herşey vatan, millet, Sakarya için diyecek. Bizde ellerimiz patlayana kadar alkışlayacağız..
Ondan sonra sıra TÜVASAŞ’a gelecek...
Milli Tank, Milli Tren derken, hepsi  “Ben aslen Arabım. Ben Türk olmaktan mutluluk duymam, üzülürüm” şeklinde ulusal bir gazeteye ropörtaj veren  Ethem Sancak’a gidecek.
Yani milli değerlerimizi ‘Türk olmaktan mutluluk duymam, üzülürüm’ diyen ve Katarlı ortağı olan BMC’ye, yani Ethem Sancak’a verip, Katar’ın değerleri yapacağız.. Vatana millete hayırlı olsun.
 
 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Gülten balcı
  5 ay önce
  Gunaycim seni cesaretinden ötürü tebrik ederim...helal olsun sana
 • Emre şahin güner
  5 ay önce
  Vallahi bravo...O kadar güzel anlatılmışki bende avuçlarım patlayıncaya kadar sizi alkışlıyorum