• Reklam
Reklam
Reklam

'Tek gayemiz milletimize hizmet'

AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı tarafından mahalle başkanlarına yönelik çalıştaya katılan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Bizim tek gayemiz, tek düşüncemiz, tek derdimiz milletimize hizmettir. AK Parti'nin mensupları olarak biz hizmete, milletimizin derdine talibiz. Biz üretmeye talibiz. " dedi.

'Tek gayemiz milletimize hizmet'

AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı tarafından mahalle başkanlarına yönelik çalıştaya katılan Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Bizim tek gayemiz, tek düşüncemiz, tek derdimiz milletimize hizmettir. AK Parti'nin mensupları olarak biz hizmete, milletimizin derdine talibiz. Biz üretmeye talibiz. " dedi.

'Tek gayemiz milletimize hizmet'
Editor: Yönetici
22 Ocak 2019 - 00:30
Reklam

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen mahalle başkanları çalıştayına katıldı. Reisoğlu Tesisleri'nde gerçekleştirilen programda AK Parti Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Metin Kurtuluş, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, teşkilat mensupları, mahalle başkanları ve çok sayıda parti temsilcisi yer aldı.

ÇALIŞMA VURGUSU
Programda AK Parti Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu ve AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Metin Kurtuluş, katılımcılara teşekkür ederek, 31 Mart seçimlerinde Adapazarı'ndan başarıyla ayrılmak için çok çalışmaları gerektiği vurgusunda bulundular.

MAHALLE BAŞKANLARINA TEŞEKKÜR ETTİ
AK Parti Adapazarı Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Ömer Göktaş’ın çalışma takvimi ile ilgili bilgiler paylaştığı açılış konuşmasının ardından kürsüye gelen İlçe Başkanı Metin Kurtuluş, çalıştaya ilgi gösteren mahalle başkanlarına teşekkür etti. Kurtuluş, “Adapazarı’mız için durmadan yorulmadan ilk günkü aşkla çalışan mahalle başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Yerel seçimlerde AK Belediyeciliğin devamı için hep birlikte gayretle çalışmayı sürdüreceğiz.” diye konuştu.
 
SEÇİME HAZIRIZ
Yerel seçim sürecinde çok çalışacaklarının altını çizerek konuşmasına başlayan AK Parti Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, “Sn. Cumhurbaşkanımızı mahcup etmemek, aziz milletimizin güvenini boşa çıkarmamak için çok çalışacağımız bir yerel seçim sürecine girdik. AK Parti’de uzun yıllar büyük bir onur ve gururla görev aldım, hizmet etmeye çalıştım. Teşkilatımızda birçok kademesinde yaptığımız görevlerle birlikte Adapazarı İlçe Başkanlığı, İl Başkan Yardımcılığı görevlerini de Mevlâ’m bize nasip etti. Teşkilatların yetiştirdiği, Adapazarı insanını tanıyan, sokak sokak şehrimizi ve şehrimizin sıkıntılarını bilen, yaşamı boyunca memleketine değer kazandırmak için gayret göstermeye çalışan bir kardeşinizim.Her zaman şahit olduk ve ifade ettik. AK Teşkilatlar, AK belediyeler her seçime her zaman hazırdır.Yerel yönetimlerin gücü AK Parti’mizin döneminde daha da arttı. Bu anlayış hamdolsun daha da kuvvetlendi. 31 Mart’tan itibaren gelişim daha da hızlanacaktır, bundan hiç kuşkumuz yok.” şeklinde konuştu.
 
CUMHUR İTTİFAKININ BİRLİK RUHU İLE ÇALIŞIYORUZ
AK Parti’nin bir vefa partisi olduğunu belirten Başkan Adayı Işıksu, “Teşkilatımızda bir dakika dahi hizmet vermiş tüm kardeşlerimizi kucaklayarak süreci beraber götürmek istiyoruz. Adapazarı Teşkilatımız çok başarılı bir teşkilattır. Her zaman çıtayı daha yükseklere çıkarmıştır. Çok çalışacağımızı biliyorum. İlçe Başkanımız her zaman bizimle birlikte. Seçim Koordinasyon Merkezimiz hemen kolları sıvadı, çalışmalara başladı. Kadın kollarımıza güveniyoruz, onlar bizim en önemli gücümüz. Gençlik kollarımız bizim enerji kaynağımız. Onlara çok inanıyoruz. Mahalle başkanlarımızın heyecanını görüyoruz ve onları çok ama çok önemsiyoruz. Sizlerle birlikte bu süreci inşallah en başarılı bir şekilde tamamlayacağız.Biz, hazırız. Çalışkanlığı ve başarısıyla örnek olmuş ilçe teşkilatımızla, Cumhur İttifakı’nın birlik ruhunu kaybetmeden, kapı kapı dolaşarak 190 binin üzerindeki seçmenimizin gönüllerine girmek ve 2023 hedeflerine ulaşmak için hep birlikte çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.

TEK GAYEMİZ MİLLETİMİZE HİZMET
Tüm konukları selamlayarak sözlerine başlayan AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Kader gayrete aşıktır. Bizim tek gayemiz, tek düşüncemiz, tek derdimiz milletimize hizmettir. AK Parti'nin mensupları olarak biz hizmete, milletimizin derdine talibiz. Biz üretmeye talibiz. Biz hizmete aşık olan erleriz. İdealleri, ilkeleri uğruna gece gündüz demeden çalışan bir partinin mensuplarıyız" dedi.

16 YILLIK DEĞİŞİM
 Başkan Adayı Ekrem Yüce, "AK Parti millete hizmet misyonu taşıyan bir partidir. Bir partinin yapacaklarını görmek için yaptıklarına bakmamız lazım. İşite 16 yılda ülkemiz yaşadığı hizmet değişimine hepimiz yakinen şahidiz. İnşallah hizmetlerimizin devamı 31 Mart'tan sonrada devam edecek. Birlik ve beraberlik içerisinde hep birlikte çalışacağız" diye konuştu.

SAKARYA ÖRNEK GÖSTERİLEN BİR ŞEHİR OLACAK
Ekrem Yüce, Sakarya için projelerini 10 ana başlıkta toplandıklarını ifade ederek, "Sosyal, kültürel, eğitim, mimari, ekonomi, tarım, turizm, ulaşım, spor ve çevre. Bu 10 başlık altında topladığımız projelerimizi en kısa süre içerisinde hemşehrilerimizin beğenisine sunacağız. İnşallah Sakarya tüm ilçeleriyle birlikte bölgenin lideri konumuna gelecek, örnek gösterilen bir şehir olacak" şeklinde konuştu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İlçe teyakkuzda
İlçe teyakkuzda
Dere kenarına atmışlardı
Dere kenarına atmışlardı