banner2

banner1

banner22

Özgür Kaya Taraklı’dan ayrılıyor

16 Eylül 2020 tarihinden bu güne kadar Taraklı Kaymakamlığına vekalet eden Özgür Kaya Ankara’da Kaymakamlık kursuna katılmak üzere Taraklı’dan ayrılıyor.

Taraklı 04.02.2021, 17:09 Editör: Aysima Kortak
Özgür Kaya Taraklı’dan ayrılıyor
banner48

Kaymakamlık mesleğine Uşak İli Kaymakam Adayı olarak başlayan Özgür Kaya, Samsun İli Terme İlçesi ile Sivas İli Şarkışla ilçesinde refiklik stajlarını tamamladıktan sonra Bolu İli Mudurnu İlçesi ile Amasya İli Hamamözü ilçesinde vekaleten Kaymakamlık yaptıktan sonra İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü’nün i onayı ile Taraklı Kaymakamlığına atanmış ve görev süresi içerisinde pandemi ile mücadelede başarılı çalışmalarla kamuoyunun dikkatini çekmişti.

ÜZÜNTÜYLE AYRILIYORUM

Taraklı’da görev yaptığı süre içerisinde tüm kurum ve kuruluşlarla STK, siyasi partiler ile muhtarlarla ve vatandaşları da gerektiği zaman dahil ederek ekip olarak çalıştıklarını ifade eden Kaymakam Kaya  “Taraklı’ya o kadar alışmıştım ki kısmet buraya kadarmış. Her zaman Taraklı’nın bende yeri ayrı olacak. Sakinlik açısından, insanlık açısından güzel bir ilçeden ayrılmanın burukluğunu yaşıyorum. Ankara’da 3 ay Kaymakamlık kursundan sonra asaleten yerimiz belirlenecek. Görev yaptığım süre içerisinde herkesle uyum içerisinde hizmet etme gayretinde olduk. Herkese çok teşekkür ediyorum” dedi

Yorumlar (0)