banner2

banner1

banner22

Nisan ayında tahliye oldu

Bir süre önce cezaevinden izinli olarak çıktığında evlendiği eşini tahliye olduktan sonra öldüren İsmail K.’nın sabıka dosyası hayli kabarık. Polis karısını ve kayınvalidesini öldüren zanlıyı arıyor.

Taraklı 11.07.2020, 14:23 Editör: Aysima Kortak
Nisan ayında tahliye oldu
banner48

SIK SIK CEZAEVİNE GİRİP ÇIKIYOR

Taraklı’da bir termal tesiste 40 yaşındaki eşi Zeynep K’.ile kayınvalidesi 70 yaşındaki Melahat Ü.’yü öldürdükten sonra kayıplara karışan İsmail K.’nın sık sık cezaevine girip çıktığı öğrenildi. Çok sayıda sabıkası bulunan İsmail K. Nisan 2020 tarihinde cezaevinde tahliye oldu. Kasten yaralama, hakaret, tehdit, kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma gibi suçlardan çok sayıda sabıkası bulunan 44 yaşındaki İsmail K.’nın bulunması için polis geniş çaplı operasyon başlattı.

KARISINI VE KAYINVALİDESİNİ ÖLDÜRDÜ

İsmail K.ile gayrimenkul danışmanlığı işi yapan Zeynep K.’nın yolları 2019 yılında kesişti. İsmail K. Taraklı’da bir kadını tutsak etmek yani kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma suçundan suçlu bulunarak cezaevine girdi. 17 Şubat tarihinde cezaevinden izinli olarak çıkarak 40 yaşında ki Zeynep K.ile evlendi. Nisan ayında tahliye olan İsmail K. bu sabah görkemli bir törenle evlendiği karısını ve kayınvalidesini öldürerek kayıplara karıştı.

Yorumlar (0)