banner2

banner1

banner22

Levent Küçük görevine başladı

Taraklı Kaymakamlığına vekalet eden Özgür Kaya’nın Ankara’ya eğitime gitmesiyle boşalan koltuğa birlikte Taraklı Kaymakamlığı’na vekaleten atanan Levent Küçük görevine başladı.

Taraklı 08.02.2021, 18:06 Editör: Ebru Bulut
Levent Küçük görevine başladı
banner48

GÖREVİNE BAŞLADI

Yaklaşık 4 aydır Taraklı Kaymakamlığına vekalet eden Kaymakam Özgür Kaya kaymakamlık kursu dahilinde Ankara'ya gitmesi üzerine Aydın Valiliği adayı Levent Küçük'ün Taraklı Kaymakamlığı'na vekaleten atanmıştı. Levent Küçük görevine bugün başladı.

“KENDİMİ MEMLEKETİMDE HİSSEDİYORUM”

Kaymakam Küçük; “Tarihi dokusu, kültürel mirası, coğrafi güzellikleri ve sıcak kanlı insanlarıyla ülkemizin en müstesna ilçelerinden biri olan Taraklı’da görev yapacak olmaktan büyük onur ve mutluluk duyuyorum. Trabzon’da doğup büyümüş bir kardeşiniz olarak Sakarya’nın bu cennet köşesinde kendimi memleketimde hissettiğimi belirtmek isterim. İlçemiz “Sakin Şehir” unvanıyla doğallığını ve huzurunu tüm dünyaya ispatlamıştır. Biz de ilçemizin bu unvanına yaraşır şekilde halkımızın ve misafirlerimizin huzur ve güvenliğini sağlamak için çok titiz davranacağız. Temennim odur ki, Taraklı halkının desteğiyle, uyum içinde ve gayretle çalışarak ilçemizin gelişimine hep birlikte katkı sunacağız. Bu duygu ve düşüncelerle bugüne kadar ilçemize hizmet eden herkese teşekkür eder ve tüm Taraklı halkını sevgiyle selamlar sağlıklı günler dilerim.” dedi

KAYMAKAM LEVENT KÜÇÜK KİMDİR?

1989 yılında Trabzon ili Çaykara ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Çaykara’da tamamladı. 2007-2014 yılları arasında ticaretle meşgul olduktan sonra yükseköğrenimini 2014-2018 yılları arasında Akdeniz Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünde tamamladı.   2019 yılında İçişleri Bakanlığı tarafından açılan Kaymakam Adaylığı Sınavını kazanarak Aydın Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti. İl stajını Aydın Valiliğinde, Mülkiye Teftiş Stajını Tekirdağ ve Karaman illerinde, Kaymakam Refikliği Stajını sırasıyla Antalya/Kemer ve Burdur/Bucak ilçelerinde tamamladı.  İçişleri Bakanlığının 02.02.2021 tarihli Bakanlık Onayı ile ilçemize vekaleten atanan Kaymakam Levent Küçük, 08.02.2021 tarihinde Taraklı’da görevine başlamıştır.

Yorumlar (0)