banner2

banner1

banner22

Katil zanlısı yakalandı

Taraklı İlçesinde boşanmak üzere olduğu eşi Zeynep Önlütürk Karapekmez ve Melahat Önlütürk’ü öldüren katil zanlısı İsmail Karapekmez, Kocaeli’nde yakalandı.

Taraklı 14.07.2020, 19:36 Editör: Bartu İnce
Katil zanlısı yakalandı
banner48

KOCAELİ'NDE YAKALANDI

Taraklı İlçesinde bulunan bir Termal Tesiste geçtiğimiz Cumartesi günü sabah saatlerinde 2 kadına ait ceset bulunmasının ardından başlatılan soruşturma kapsamında boşanmak üzere olduğu eşi Zeynep Önlütürk Karapekmez ve kayınvalidesi Melahat Önlütürk'ü öldüren ve daha sonra kayıplara karışan İsmail Karapekmez, Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığının titiz çalışması neticesinde Kocaeli’nde yakalandı. Katil zanlısı İsmail Karapekmez'in, yakalanmadan önce bir süre yaya olarak kaçtığı ve yaşanan kovalamacanın ardından yakalandığı öğrenildi.  Şahsın işlemlerinin ardından Sakarya’ya sevk edilmesi bekleniyor.,

NE OLMUŞTU?

Olay, Taraklı ilçesinde bulunan bir termal tesiste meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, temizlik için odaya giden görevliler, anne Melahat Önlütürk ile kızı Gülsüm Zeynep Önlütürk Karapekmez’i kanlar içerisinde yerde yatarken buldu. Durumun bildirilmesi üzerine bölgeye gelen ekipler, anne ve kızının silahla vurularak hayatını kaybettiğini belirledi. Ayrılmak üzere olduğu eşi ve kayınvalidesini öldürerek kaçan İsmail Karapekmez’i yakalamak için Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı titiz bir çalışma başlattı.

Yorumlar (0)