banner2

banner1

banner22

İYİ Parti’den Taraklı’ya ziyaret

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçarslan beraberindeki il yönetim üyeleri ve Taraklı İlçe Başkanı Yakup Kara ve İlçe yöneticileri ile birlikte Mustafa Çam’ın Mevlid-i şerif programına katıldılar.

Taraklı 03.09.2021, 19:24 Editör: Ebru Bulut
İYİ Parti’den Taraklı’ya ziyaret
banner48

MEVLİD-İ ŞERİF PROGRAMINA KATILDILAR

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçarslan beraberindeki il yönetim üyeleri ve Taraklı İlçe Başkanı Yakup Kara ve İlçe yöneticileri ile birlikte İYİ Parti Taraklı Belediyesi meclis üyesi İbrahim Çam’ın geçtiğimiz yıl vefat eden babası Mustafa Çam’ın ruhuna Karagöl yaylasında okutulan Mevlid-i şerife katılmak üzere Taraklı’ya geldi.

TARAKLI ÇIKARMASI

Mevlid programı ardından İYİ Partili yöneticiler, Taraklı Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı ve Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ş. Nevzat Akay’ı ziyaret etti. Hacırıfatlar konağı bahçesinde gerçekleşen ziyarette İl Başkanı Selçuk Kılıçarslan ve il yöneticileri Başkan Akay ile Taraklı’da esnafın sorunlarını, pandemi sürecinde Salı gününe alınan halk pazarının yeniden Cumartesi gününe alınması talepleri hakkında görüşmeler yapıldı. İl Başkanı Kılıçarslan ve beraberindekiler Taraklı Ziraat Odası’nı da ziyaret ederek Ziraat Odası Başkanı Ruhi Avdan ile istişarelerde bulundular.

Yorumlar (0)