banner2

banner1

banner22

Hizmet vermeye başladı

Taraklı Müftülük Sitesi; İçerisinde Kuran kursu, çok amaçlı konferans salonu, okuma salonu, Diyanet İşleri Başkanlığı yayınlarının sergileneceği bir bölüm, gençler için sosyal alanların bulunduğu müftülük hizmet binası tamamlanarak hizmete girdi.

Taraklı 17.09.2020, 16:40 Editör: Aysima Kortak
Hizmet vermeye başladı
banner48

İçerisinde Kuran kursu, çok amaçlı konferans salonu, okuma salonu, Diyanet İşleri Başkanlığı yayınlarının sergileneceği bir bölüm, gençler için sosyal alanların bulunduğu müftülük hizmet binası tamamlanarak hizmete girdi.


RESMİ AÇILIŞ GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ
Hükümet Konağında hizmet veren Müftülüğün yeni Müftülük sitesine taşınma işlerinin tamamlanarak hizmet vermeye başladıklarını söyleyen Taraklı Müftüsü Kerim Kaya  “Hayırseverlerimizin büyük katkılarıyla yapılan yeni Müftülük ve Kura’an kursu binamızda insanlarımız daha iyi şartlarda daha kolay hizmet vereceklerin belirterek, “Gençlerimize konferanslar verilecek. Küçüklerimiz eğitim alacak. Taraklı Müftülüğü daha iyi şartlarda hizmet verecektir” dedi. Müftü Kaya çevre düzenlemesinin Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacağını belirterek “Hizmet vermeye başladığımız müftülük sitesinde çevre düzenlemesi çalışmaları tamamlandığında resmi açılış gerçekleştireceğiz” dedi.


 

Yorumlar (0)