banner2

banner1

banner22

ÇPAL'de Anneler Günü

"Meslek Liseleri Ailesiyle Buluşuyor" etkinliği kapsamında Taraklı Çok Programlı Anadolu Lisesi’nin düzenlediği Anneler Günü Programı coşkuyla kutlandı.

Taraklı 10.05.2018, 21:02
ÇPAL'de Anneler Günü
banner48

Taraklı ÇPAL öğrencilerinin hazırladığı program diğer anneler için söyledikleri güzel dileklerden oluşan video gösterimiyle başladı. Öğrencilerin hazırladığı İşaret Dili gösteriminin ardından Anneler Günü 1. video gösterimi yapıldı. Sonrasında öğrenciler tarafından Cici Kızlar gösterimi sergilendi.

Yiyecek ve İçecek Hizmetleri Alanı öğretmen ve öğrencilerinin hazırladığı yiyecekler ikram edildi. Anneler 2. video gösteriminin ardından Anneler ve kız öğrenciler çeşitli yarışmalara katıldılar. Yarışma bitiminde annelere hediyeler takdim edildi. Mezun olacak öğrencilere sürpriz Kına Gecesi Etkinliği yapıldı. Öğrencilere kınalar yakıldıktan sonra program karaoke ve oyun havalarıyla devam etti.

Programa katılan Sabriye Aktepe’ye günün anısına hediyesi verildi. 

Okul Müdürü Timuçin Çetiner Programın hazırlanmasında emeği geçen Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Alan Şefi Fatma Duran´a, Yiyecek ve İçecek Hizmetleri Alan Şefi Zeynep Gül’e, Bilişim Teknolojileri Alan Şefi Mesude Kafadar Malıçoğlu’na, yarışmalarda sunuculuk yapan Neslihan Akdeniz´e, jüri üyeleri Sümeyra NNalbant, Büşra Erturan ve Sinem Akgün´e, hediyeliklerin hazırlanmasına yardımcı olan Emine Merve Sayın´a ve öğrencilere teşekkür etti. 

Yorumlar (0)