• Reklam
Reklam
Reklam

"Tahammül edemediler"

AK Parti'den ihracı istenen 4 kişiden biri olan Ayhan Sefer Üstün ihraç talebini değerlendirerek "Ne söylediysek Partinin ve Ülkemizin iyiliği için söyledik" dedi.

"Tahammül edemediler"

AK Parti'den ihracı istenen 4 kişiden biri olan Ayhan Sefer Üstün ihraç talebini değerlendirerek "Ne söylediysek Partinin ve Ülkemizin iyiliği için söyledik" dedi.

Editor: Ebru Bulut
03 Eylül 2019 - 12:40
Reklam

AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) tarafından eski Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Eski genel başkan yardımcısı Selçuk Özdağ ve eski İstanbul Milletvekili Abdullah Başçı ile birlikte ihracı istenen Ayhan Sefer Üstün bir açıklama yaptı.
 
"HAYATIM BOYUNCA DOĞRULARI SÖYLEDİM"
“Hayatım boyunca doğruları söyleyip, dosdoğru olmaya gayret ettim. Ak Parti kuruluş ilkelerinden uzaklaştığında da bunları önce içeride, sonraki aşamalarda dışarıda açık bir dille ifade ettim” diyen Üstün, “Ak Parti kurucu ilkelerinden uzaklaşmamış olsaydı iyi niyetli yapıcı uyarılarımızı dikkate alırdı. Maalesef Perinçek ile kol kola olanlar, terörist başından dahi medet umanlar kendi arkadaşlarının haklı uyarılarına tahammül edemediler” ifadelerini kullandı.
 
“İSTİŞARE EDİP TUTUMUMUZU BELİRLEYECEĞİZ”
"Yeni Ömerler arayanlara önce siz Ömer olmalısınız dedik buna tahammül edemediler." diyen Üstün şunları kaydetti; Ne söylediysek Partinin ve Ülkemizin iyiliği için söyledik. Gelişmeleri takip ediyoruz. Henüz tarafımıza iletilmiş yazılı bir tebligat yok. Bilahare Sayın Ahmet Davutoğlu ve arkadaşlarımızla istişare edip bir tutum belirleyeceğiz.
 
"MYK KARARI SON DERECE ADALETSİZDİR"
Adaleti aradığımız Yeni Adli Yılbaşında MYK kararı son derece adaletsiz bir karar olmuştur. “ Zulüm bizdense ben bizden değilim...” diyen Rachel’i rahmetle, minnetle anıyorum. Bir hareket kendi Genel Başkanını, öz evlatlarını yiyorsa artık o hareketin nereye evrildiğini, nereye doğru koştuğunu kamuoyunun takdirine bırakıyorum.
 YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Ahmet Mehmet
  1 hafta önce
  Sakarya için bugüne kadar ne yaptın bu ülke için ne yaptın ne hayrın oldu sadece kendi cebini doldurdun kendi çıkarını düşündün... Bugün olduğu yerden başka yere taşınması en az 2 milyar dolar olan bir fabrikayı taşımak için gece vakti fabrikayı gezme bahanesiyle yaptığın işleri biz ve Sakarya halkı iyi biliyor... Bu saatten sonra fazla çabalayıp kendini daha fazla batırma... Mahalle muhtarı bile senden daha yararlı olmuştur bu ülkeye...
 • Ahmet mehmet
  1 hafta önce
  Ne zaman doğruları söyledin vagon fabrikası buradan taşınsın ferizliye gelsinde benim arazilerim değerlensin veya bizde buradan bir çıkar sağlarız diye düşündüğün zaman mı söyledin.. Seni Sakarya da kimse tanımıyordu oldum olası da hiç sevmedim seni reisin sayesinde tanındında şimdi kimin piyonu oldun da demogoji yapıyorsun... Herkesin adeleti şaşar ama Allahın adaleti şaşmaz... Toprağın altına girince hayat herkes için yeniden başlıyacak..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Algı yapma çabası
Algı yapma çabası
Partisi belli değil
Partisi belli değil