banner2

banner1

banner22

Zımba incelemelerde bulundu

Sakarya ASKF Başkanı Yaşar Zımba Erenler ikinci sentetik saha, tribün ve çevre düzenlemesi çalışmalarını inceledi, yetkililerden bilgi aldı.

SPOR 22.05.2020, 01:19
Zımba incelemelerde bulundu
banner48

Sakarya Amatör Kulüpler Federasyonu (ASKF) Başkanı Yaşar Zımba Erenler Atatürk stadyumun yanında bulunan sahanın yenileme çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Zımbayapılan çalışmaları beğenerek, yapılması gerekenler hakkında yetkililer ile  fikir alışverişinde bulundu.

YENİ SEZONA YETİŞTİRİLMEYE ÇALIŞILIYOR

Başkan Yaşar Zımba Sakarya merkezin yükünü çekecek sahanın yeni sezona yetişmesi için çaba sarf ettiklerini söyledi.

ELEŞTİRİLERE YANIT VERDİ

Başkan Zımba, stadyum bakım ve onarım çalışmaları konusunda gelen eleştireler üzerine bir açıklama yaptı. Zımba ‘’Değerli basın mensupları, değerli Amatör spor Kulüpleri ailesi, stat yapımı ve olan statların eksiklikleri konusunda eleştiriler alıyoruz. Bu konularda Futbol camiamıza teşekkür ediyorum. Bu eleştiriler ile bazen gözümüzden kaçan eksikliklerimizi buluyoruz, düzeltme yoluna gidiyoruz. Statların yapımı ve tadilatı konusunda yatırımı yapacak kurumlar ile sürekli istişare halinde önceliklere ve kullanım durumlarına göre hareket edilmektedir. Yapım ve tadilat işleri resmi süreçte işlediği için bazen prosedürlerde uzun sürmektedir. Bu aşamada ilk önceliklerimizden biri Geyve Şehir stadı başta olmak üzere ilçe şehir statları sonrası ise ihtiyaca göre sıralanmaktadır. Maske konusunda ise çok 197 üye kulüpten sayıda kulüp yetkilisi olduğundan belli bir plan dahilinde dağıtımlar devam etmekte olup, eğer öncelikli ihtiyacı olan kulüp temsilcilerimiz varsa bizlere ulaştıkları takdirde teslimi konusunda öncelik verebiliriz. Kamuoyunun bilgisine. Bayramınızı en kalbi duygular ile kutlar, sağlık ve mutluluklar dilerim’’ ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)