banner2

banner1

banner22

Yılmaz o haberi yalanladı

Teknik direktörü Serdar Bozkurt ile anlaşmaya varıldı haberlerini yalanlayan Futbol Şube Sorumlusu Metekan Yılmaz; “Murat hoca ile devam ediyoruz, bunlar aşılacak şeyler ama kesinlikle hoca ile alakalı şuanda bir görüşme yok” dedi.

SPOR 01.12.2020, 15:31 Editör: Ebru Bulut
banner48

Kongre ile ilgili kararın netleşmesinin ardından Hüdaverdi Bahadır Başkanlığındaki yönetimin bugün yeni teknik direktörü için daha önceki süreçte Bandırmaspor’un eski teknik direktörü Serdar Bozkurt ile anlaştığı iddia edilmişti. Futbol Şube Sorumlusu Metekan Yılmaz, haberler ile ilgili Rüstemler Tesislerindeki antrenmanda açıklamalarda bulundu. Yılmaz, yaptığı açıklamada haberlerin gerçeği yansıtmadığını ve şuanda yola antrenör Murat Balaban ile yola devam edeceğini belirtti.

“YALAN HABERLER”

Yeni bir hoca ile anlaştığı haberleri ile ilgili konuşan Futbol Şube Sorumlusu Metekan Yılmaz ise; “Dün çıkan hoca ile alakalı, dün akşam bende internetten takip ettiğim kadarıyla yalan haberler. Bizim böyle bir açıklamamız yok yönetim kurulu olarak. Hocamız burada görevinin başındadır. Yani gelişmeleri hep beraber bekleyeceğiz şuanda” şeklinde konuştu.

“HOCA İLE ALAKALI ŞUANDA BİR GÖRÜŞME YOK”

Gündemde yeni bir hoca olup olmadığı ile alakalı açıklamalarda bulunan Yılmaz; “Şuan kongre kararlarının oluşmasını bekliyoruz.  Murat hoca ile devam ediyoruz, Alt yapıdan geliyor zaten kendisi. Baktığımız zamanda 3’te 3 yaptık. Adana’da da iyi bir maç oynadık, kaybettik penaltılarda ama şuanda her şey iyi gidiyor. Takım içinde sıkıntı yok, hoca ile alakalı sıkıntı yok. Bunlar aşılacak şeyler ama kesinlikle hoca ile alakalı şuanda bir görüşme yok. En azından bizim bildiğimiz. Herhalde kesin anlaşılmıştır bu” dedi.

Yorumlar (0)