banner2

banner1

banner22

Yıldırım takımdan memnun

Sakaryaspor Teknik Direktörü Şaban Yıldırım, lig öncesinde hazırlıklarına son derece iyi gittiğini belirtti. Yıldırım, takımın ikinci kez geçtiği yo-yo testinin sonuçlarından memnun olduğunu söyledi.

SPOR 10.06.2020, 13:11
Yıldırım takımdan memnun
banner48

MEMNUNİYET VERİCİ

Sakaryaspor Teknik patronu Şaban Yıldırım, 18 Temmuz’da start alacak lig öncesinde çalışmaların iyi gittiğini söyledi. Hazırlıklar çerçevesinde ikinci kez yo-yo testinden geçen takımın performansının memnuniyet verici olduğunu belirten Teknik Direktör Şaban Yıldırım, “Test sonuçlarına baktığımda idman programlarımızın oyuncular üzerinde son derece yararlı olduğunu görüyorum. Bu da beni memnun ediyor" dedi.

BİR SORUN OLMAZ

Yıldırım, “Nuri Fatih ve henüz takıma katılmayan Denis dışında eksiğimiz yok. Sporcularım idmanlarda performanslarıyla isteklerini ortaya koyuyor” ifadesini kullandı. Liglerin erken tarihe alınmasıyla ilgili de açıklamalarda bulunan Yıldırım, “Ben böyle bir şey olacağını düşünmüyorum ancak olursa da lige en hazır takımlardan bir tanesi biz oluruz. Çünkü daha idmanlarına yeni başlayan takımlar var” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)