banner2

banner1

banner22

Yetmez ama...

Sakaryaspor’un şampiyonluk maçına gitmek isteyen taraftarların otobüs çağrısına ses gelmeye başladı. Başkan Toçoğlu,TunaTan otobüs vereceklerini açıklarken Geyveli Tatangaları ise Geyve Belediyesi Mersin’e taşıyacak

SPOR 25.05.2018, 16:36
Yetmez ama...
banner48

Sakaryaspor ile Afyon arasında oynanacak final maçına hazırlıklar sürüyor. Tribün liderleri maça daha çok taraftar götürebilmek için belediyelerden, kurumlardan ve şirketlerden destek istemişti. Taraftarın otobüs çağrısı cevap bulmaya başladı. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu taraftara 10 otobüs tahsis ederken, TunaTan ise 2 otobüs kaldıracağını taahhüt etti.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ise ilçesinden maça gidecek taraftarı kendi otobüsleriyle götüreceğini açıkladı. Sakaryaspor’un şampiyonluk maçında binlerce taraftarın Mersin’de olmasını hedefleyen diğer ilçe belediyelerin de otobüs kaldırmaları bekleniyor...

Tatangalar sosyal medya üzerinden maça gidecek taraftarlara çağrı yaparak ücretsiz otobüslerle maça gitmek isteyenlere yer bildiriyor. Şehir merkezinden maça gidecekler Cumartesi gecesi 03.00’da stat önünde hazır olmaları istenirken ilçelerde ise belirlenecek alanlarda buluşulup konvoy oluşturulmaya çalışılıyor.

Mersin’e akın var diyerek bir yandan taraftarı örgütlemeye çalışılırken bir yandan da otobüs tahsisleri artırılmaya çalışılıyor. Tatangalar ‘otobüs taleplerine’ olumlu yanıt veren kurum ve kuruluşlara teşekkür ederek, şirketlerin de konuya duyarlı olmalarını istiyor.

Yorumlar (0)