banner2

banner1

banner22

'Yetenekli takıma sahibiz'

Büyükşehir Belediyespor Bisiklet Takımı sporcuları Halil İbrahim Doğan ile Okan Aydoğan 29 Temmuz Pazar günü Avusturya’da yapılacak Avrupa Dağ Bisikleti Şampiyonası’nda Milli formayla pedal çevirecek.

SPOR 27.07.2018, 13:19
'Yetenekli takıma sahibiz'
banner48

ŞEHRİMİZİ GURURLANDIRACAKLAR

5 Ağustos Pazar günü Denizli’de gerçekleştirilecek Türkiye Maraton Şampiyonası’nda ise Büyükşehir Bisiklet Takımı sporcuları Ahmet Örken, Mustafa Sayar, Oğuzhan Tiryaki, Onur Turgut, Enes Talha Ay, Halil İbrahim Doğan ve Okan Aydoğan ter dökecek. Her iki yarış öncesinde sporculara başarılar dileyen Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Orhan Bayraktar, “Sporcularımızın hem ülkemizi hem de şehrimizi gururlandıracaklarına inanıyoruz” dedi.

EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİZ

Bayraktar, “Dağ ve yol bisikletinde Türkiye Şampiyonluğunu elde eden Büyükşehir Belediyespor Bisiklet Takımımız sporcuları Avrupa’da Milli formayla mücadele edecek. Hemen arkasından takım olarak Türkiye Şampiyonası’nda kürsü mücadelesi vereceğiz. Çok güçlü ve yetenekli bir takıma sahibiz. Kısa sürede önemli başarılar elde ettik. Yine en iyi şekilde hem ülkemizi hem de şehrimizi temsil edeceğiz. Tüm sporcularımıza başarılar diliyorum” dedi.

Yorumlar (0)