banner2

banner1

banner22

Vekilden şampiyona ziyaret

AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Adapazarı Belediyesi spor kulübü sporcularından Sakarya’nın ilk ve tek Avrupa boks şampiyonu Ece Asude Ediz ile boks maçı yaptı.

SPOR 12.02.2021, 23:18 Editör: Aysima Kortak
Vekilden şampiyona ziyaret
banner48

AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Adapazarı Belediyesi spor kulübü sporcularından, Sakarya’nın ilk ve tek Avrupa boks şampiyonu Ece Asude Ediz ile, Atatürk Kapalı Spor salonunda, Milli antrenör Muhammet Ali Keskin nezaretinde boks maçı yaptı. Şampiyonun hazırlıklarını Yerel ve ulusal medyadan takip ettiğini dile getiren Atabek, Avrupa boks şampiyonu Ece Asude Ediz ’e meydan okudu.

BİR RAUNTLUK MAÇ YAPTILAR

Şampiyona Meydan okuyan Milletvekili Atabek, Milli takım Antrenörü Muhammet Ali Keskin’den kısa bir teknik ve taktik aldıktan sonra, eldivenleri takıp şampiyonun karşısına çıktı ve bir rauntluk maç yaptı.

BAŞARILARININ DEVAMINI DİLEDİ

Dünya boks şampiyonasına hazırlanan Ece Asude Ediz ve hocası ile kısa bir sohbet eden Atabek, Sakarya’nın ilk ve tek Avrupa boks şampiyonu Ediz ve Milli takım Antrenörü Muhammet Ali Keskin’e başarılarının devamını dilerken,  Ece Asude Ediz’den dünya şampiyonluğu beklediğini ifade etti. Milli sporcu Ediz ve boks Milli takım Antrenörü Keskin, Milletvekili Atabek’e, kendilerini ziyaretlerinden dolayı çok memnun olduklarını dile getirirken, Atabek’e, boks eldiveni hediye ettiler.


Yorumlar (3)
Halk 2 hafta önce
Millet esnaf sıkıntıda bunların vakit ayırdığı şeyler Akp belediyelere oy yok kardeşim genelde de reisin hatırına bunların hesabını belediye lerin Ellah cc biliyor. Bak Serdivan da bir mütahit firması her yere yönlendirme tabelası koydu bedava reklam ben kışın tuzlama yaptıramadım evimin önüne kaza yaptık kaydık ama mütahitlere sorun yok Serdivan belediye Simi oy yokkkkkkkkkk
Halk 2 hafta önce
No coment
Ben 2 hafta önce
Başarılı bir mizansen! Vatandaş ekonomik krizde nakavt olmuş yatıyor şekli daha dikkat çekici olabilirdi...