banner2

banner1

banner22

“Vefa kavramının içinin boşaltılmadığı…”

Tatangalar, koronavirüse yakalanan ve takımdan uzaklaştırılması ile gündeme gelen Barış Örücü için sosyal medyadan açıklama yaptı.

SPOR 05.09.2020, 15:16 Editör: Ebru Bulut
“Vefa kavramının içinin boşaltılmadığı…”
banner48

Sakaryaspor’da geçtiğimiz günlerde Hasan Bilal ile birlikle koronavirüse yakalanan Barış Örücü’nün takımdan gönderilmesi gündeme gelmişti. Yönetim, Barış’ın gönderileceğine dair çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirtmiş, teknik direktör İsmail Ertekin’den rapor beklendiğini de vurgulamıştı.

VEFA KAVRAMININ İÇİNİN BOŞALTILMADIĞI…

Öte yandan olay ardından Sakaryaspor taraftar grubu olan Tatangalar, yönetime çağrıda bulundu. Sosyal medya üzerinden paylaşım yapan Tatangalar, yerel medyada çıkan haberler üzerine yönetimin yalanlama metni yayınlamalarıyla sevindiklerini belirterek; “Geçtiğimiz gün tedavi görmekte olan ve sözleşmesi yeni uzatılan bir futbolcumuzun takımdan gönderildiği iddialarını yerel medyamızda okuduk ve Sakaryasporluluk duruşuna aykırı olan bu fiil için üzüntülerimizi dile getirdik. Üzerinden çok geçmeden kulübümüzden bu habere yalanlama gelmesi hepimizi sevindirdi. Ancak yalanlama metninde kullanılan yuvarlak cümlelerin bizi rahatsız ettiğinin altını çizmek isteriz. Birlik ve beraberlik ortamının yeni yeni yakalandığı bu dönemde Sakaryasporluluk duruşunu bozacak olası bir davranıştan kaçınılması gerektiğini vurgulamayı bir görev sayıyor, vefa kavramının içinin boşaltılmadığı bir Sakaryaspor istiyoruz. Saygılarımızla...

Yorumlar (0)