banner2

banner1

banner22

Uğur Kobaş Macaristan’a gitti

Avrupa, Dünya Karate Federasyonları hakem kurul üyesi Uğur Kobaş, Avrupa Karate hakemi terfi sınavları dolayısı ile Macaristan’ın Budapeşte kentine gitti.

SPOR 03.02.2020, 21:46 Editör: Ebru Bulut
Uğur Kobaş Macaristan’a gitti
banner48

Avrupa Karate federasyonu faaliyet programında yer alan Avrupa Karate hakemi terfi sınavları 4.5.6 Şubat, Avrupa Ümit, Genç ve 21 yaş altı Karate şampiyonası 7.8.9 Şubat tarihlerinde Macaristan’ın Budapeşte kentinde yapılacak.

Pazartesi günü Macaristan’a giden Avrupa, Dünya Karate federasyonları hakem kurul üyesi Uğur Kobaş, Avrupa hakemlik sınavlarında Sınav komisyon üyesi olarak görev alacak.  Kobaş, Pazar günü Dubai de başlayacak Dünya hakemlik sınavlarında yapacağı sınav komisyon üyeliği ve olimpiyat puanlama maçları için Cumartesi günü sabah Macaristan’ dan yurda dönerek, Sakarya’ya uğramadan Dubai ye gidecek.

17 ŞUBAT’TA DÖNECEK

Avrupa, Dünya Karate federasyonları hakem kurul üyesi Uğur Kobaş “Macaristan, Dubai derken 17 Şubat tarihinde yurda döneceğim. İşimi en iyi şekilde yapmaya çalışıyorum. Avrupa şampiyonasına kalmak isterdim ancak mümkün değil. Bu aralar program yine çok yoğun” dedi

Yorumlar (1)
Kemal ayhan 1 yıl önce
Uğur hocamıza kolaylıklar diliyorum