banner22

Transfer yasağı kaldırıldı

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin transfer yasağının kalkmasında önemli rol oynadığı öğrenildi.

SPOR 14.01.2022, 17:08 Editör: Ebru Bulut
Transfer yasağı kaldırıldı
banner48

YÜCE’DEN BÜYÜK DESTEK

Ligin ikinci yarısı öncesinde Sakaryaspor’da moraller tavan yaptı. Yeşil Siyahlılarda maç başı ödemeleri yapılırken transfer yasağı da kaldırıldı. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin 6 milyonu aşan ödemelerde önemli rol oynadığı öğrenildi.

banner84
6 MİLYON TL

Göreve geldiği günden beri Sakaryaspor için önemli katkılarda bulunan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezon ikinci kez transfer yasağının kaldırılmasını sağladı. Sezon başından 4 Milyon TL bulan yasak için destek olan Yüce, 2 milyon 500 bin TL bulan maç başı ödemelerinin yanı sıra 3 Milyon 500 Bin TL bulan transfer yasağının çözümüne katkı yaptı.

BU KEZ TAMAM

Bu sezon şampiyonluk ipini göğüslemek için 30 Milyon TL yakın bir bütçe ile kurulan takımın en büyük destekçisi yine Ekrem Yüce oldu. Başkan Ekrem Yüce’nin dört sezondur 1’nci Lig’in kapısından dönen Sakaryaspor’un bu sezon işi bitirmesi adına maddi manevi desteği vermeye devam ediyor. Sezon başında birçok eleştiriye maruz kalmasına rağmen başkan Yüce, şampiyonluk için ne gerekiyorsa yapılacağının mesajını verdi.

Yorumlar (0)