banner2

banner1

banner22

Tesislerde gergin anlar!

Tarsus-Ankara yolu Pozantı tesislerinde mola veren Yeşil-Siyahlı taraftarlar, güzergahlarının dışına çıktığı iddia edilen Afjet Afyon taraftarı ile karşılaşınca olay çıktı. Çıkan olayda Yeşil-Siyahlı taraftarlar taş yağmuruna tutuldu.

SPOR 28.05.2018, 09:24
Tesislerde gergin anlar!
banner48

TAŞLI SALDIRIYA UĞRADILAR

Play Off final mücadelesinde 2-1 yenilen Sakaryaspor, takımına destek için Mersin'e giden 10 bine yakın taraftarını kahretti. Maçın ardından stadyumdan çıkarak yola koyulan Sakaryaspor taraftarları, Emniyet tarafından belirlenen güzergahlardan ilerledi. Tarsus-Ankara yolu üzerinde bulunan Pozantı dinlenme tesislerinde mola veren Yeşil-Siyahlı taraftarlar burada yemek yerken beklenmedik bir olayla karşılaştı.

İddiaya göre; Afjet Afyonsporlu taraftarları taşıyan otobüsler bu yola girince Sakaryasporlu taraftar ile karşılaştı. Güzergah dışına çıkan taraftarlar otobüsten indikten sonra Sakaryaspor taraftarlarını taş yağmuruna tuttu.

POLİS DURUMU GÜÇLÜKLE KONTROL ALTINA ALDI

Tesislerde mola veren Sakaryaspor’lu taraftarlar kendilerini dışarı atarken, olay yerine sevk edilen polisler durumu güçlükle kontrol altına alabildi.

Araçların aynı güzergahlardan geçiş yaptığı bilgisi üzerine çok sayıda ekibin bu yolda yoğun güvenlik tedbiri aldığı öğrenildi.

 

Yorumlar (0)