banner2

banner1

banner22

Tatangalardan çağrı

Tatangalar sosyal medya hesabından bir açıklama yayınlayarak İsmail Gürses’i istifaya davet etti.

SPOR 16.05.2018, 14:27
Tatangalardan çağrı
banner48

Son günlerde Sakaryaspor yönetiminden peş peşe gelen istifalar üzerine Tatangalar sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

İşte o açıklama;

‘Değerli Sakaryasporlular;

Bandırma gibi zorlu bir virajı aşmanın mutluluğunu maalesef 24 saat yaşayamamaktayız!

Sezon başından beri kriz yönetemeyen Sakaryaspor yönetim kurulu başkanı Sayın İsmail Gürses bizlere ve bu şehire derhal açıklama yapmalıdır.

Şehrin kenetlendiği Bandırma karşılaşması öncesi yönetim kurulundan istifasını veren iki yöneticinin, Bandırma maçının kazanılmasından sonra istifalarının kabul edilmediğinin internet haber sitelerince duyurulması çok büyük bir kaos ortamı yaratmıştır.

Yönetim kurulu başkanı İsmail Gürses’e,tribün liderlerimiz tarafından ulaşıldığında “benim bilgim yok” cevabını vermiştir. Sakaryaspor kulübü başkanının haberi olmadan nasıl böyle bir karar alınır, nasıl böyle bir açıklama yapılır!

Durumun vahimiyetini, o makamın nasıl ayaklar altına alındığı siz değerli kamuoyunun takdirine bırakıyoruz!

Kendisinden talebimiz; Bu açıklama bilgisi dahilinde yapılmadığını yazılı olarak Sakaryaspor internet sitesinden kamuoyuyla ve bizlerle paylaşmasıdır. Aksi halde bu durumda başkanlık koltuğunda kaos ortamını yönetemediği, hakkaniyetle görevini yerine getiremediği anlamış bulunmaktayız.

Bu nedenle yönetim kurulu başkanı İsmail Gürses’i İSTİFA’ya davet ediyoruz. Futbolcularımızla birlikte şampiyonluğa inanan siz değerli büyük Sakaryaspor taraftarının bu ortamda ne kadar başarılı olabileceğini dosta düşmana göstereceğiz...

İNANANLAR ASLA KAYBETMEZ!

Saygılarımızla;

TATANGALAR’

Yorumlar (0)