banner2

banner1

banner22

Talip Toprak Hendekspor antrenörü oldu

Sakaryaspor futbol okulları projesi’nin henüz hayata geçirilememesi nedeniyle görevinden ayrılan İlimizin başarılı antrenörü Talip Toprak, Bölgesel Lig temsilcisi Hendekspor’a imza attı.

SPOR 28.07.2020, 12:35 Editör: Ebru Bulut
Talip Toprak Hendekspor antrenörü oldu
banner48

SAKARYASPOR’DAN AYRILDI HENDEKSPOR’A İMZA ATTI

Sakaryaspor’da kısa bir süre önce altyapıya yönelik yapılan projede Futbol Okulları’nın başına Talip toprak getirilmişti. Şaban Yıldırım’ın istifasının ardından Talip Toprak da Sakaryaspor ile yollarını ayırdı. Sakaryaspor’dan ayrılması ardından Toprak Hendekspor antrenörlüğü için anlaştı. Bölgesel Amatör Lig takımlarından Hendekspor yönetimi, tesislerde Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nun katılımıyla antrenör Talip Toprak’ı basına tanıttı.

“BİZDEN BİRİ”

Yeni bir sayfa açtıklarını belirten Hendekspor Başkanı Adil Karabulut; “Yeni planlamalar ile yeni bir Hendekspor. Genç teknik adam Talip Toprak bizden biri. İlçemizin yetiştirdiği, en üst Liglerde oynamış ve akademik kariyerini tamamlamış bir arkadaşımız. 2020-2021 sezonunda Hendekspor Hocamıza emanet. Hayırlı olsun, başarılar diliyoruz” diye konuştu. Hendekspor’un yeni antrenörü Talip Toprak da doğru işler yaparak takımı başarıya taşıyacaklarını söyledi.

Yorumlar (0)