banner2

banner1

banner22

Takım kazan kaldırdı!

Mersin’de oynanacak olan Afjet Afyonspor final maçı için bugün Rüstemler’de yapılacak son antrenmana çıkmayan futbolcular, havaalanına da gitmedi.

SPOR 24.05.2018, 15:58
Takım kazan kaldırdı!
banner48

FİNAL SIKINTIYA GİRDİ

 Sakaryasporlu futbolcular Mersin yolculuğundan önceki son antrenmana alacaklarını öne sürerek çıkmadılar. Futbolcular, saat 15.00'de kalkması beklenen otobüse de binmeyerek, havaalanına gitmeyi de reddettiler. Futbolcuların maç öncesi yaptıkları bu hareket ile finali sıkıntıya sokarken, futbolcularda taraftarda yönetime tepkili.

YÖNETİM TOPLANTI YAPIYOR                             

Futbolcular uzun süredir kendilerine söz verildiğini ancak alacaklarının ödenmediğini ileri sürerek; “Koca şehirde 300 bin lira bulunamıyor,  şehir bize sahip çıkmıyorsa, bizden de bu kadar” dediler.

Futbolcuların kazan kaldırmasının ardından Kulüp Başkanı İsmail Gürses, Teknik Direktör Engin Korukır, Kaptan Ercüment Kafkasyalı toplantı yaptı.

Rüstemlerde yaşanan gerginlik yaklaşık bir saat sürdü.   Görüşmeler vaatler sonrasında bazı futbolcular saat 18.00'deki uçağa yetişmek üzere tesislerde bekleyen otobüse binerek yola çıkarken, bazı futbolcular geri adım atmadılar.

Tüm bunlar olurken Sakaryaspor Başkanı  İsmail Gürses ise gelişmeleri gergin bir şekilde takip etti.

AFYON 3,5 MİLYON LİRA DAĞITTI

Öte yandan, Afjet Afyonspor camiası maç öncesinde kenetlendi.

Afyon Valisi ve Belediye Başkanının öncülüğünde başlatılan kampanya ile futbolculara yaklaşık 3,5 milyon lira ödeme yapıldı. Belediyeler ve sivil toplum kuruluşları da Afyonlu taraftarın Mersin'e gitmesi için otobüs tahsis etti.

Yorumlar (0)