banner2

banner1

banner22

Sultanlar evinde galip

Kadınlar Voleybol 1'inci Ligi B grubunda mücadele eden Sakarya Generali Sigorta Kadın Voleybol, karşı karşıya geldiği Merinos Kadın Voleybol takımını 3-0 yenerek galip ayrıldı.

SPOR 13.02.2021, 19:03 Editör: Ebru Bulut
Sultanlar evinde galip
banner48

Kadınlar Voleybol 1'inci Ligi B grubunda mücadele eden Sakarya Generali Sigorta Kadın Voleybol takımı, Gaziantep'i temsil eden Merinos kadın Voleybol takımı ile bugün karşı karşıya geldi.  Sakarya Serdivan spor salonunda oynanan karşılaşmadan temsilcimiz 3-0 galip ayrıldı.

ASKF’DEN DESTEK

Bugün yapılan karşılaşmada, takımımıza destek olmak için Sakarya ASKF Başkanı Yaşar Zımba, başkan vekili Recep Odabaş ve başkan yardımcıları Selçuk Kurt, Uğur Kobaş tribünlerdeki yerleri aldı. Baştan sona üstün olduğumuz karşılaşmayı Başkan Ömer Bektaş, Spor şube müdürü Özgür Aygün ile birlikte seyreden ASKF Başkanı Yaşar Zımba; “Bugün galibiyet ve başarılardan dolayı Sporcularımızı, teknik ekibi, başkan Ömer Bektaş ve yönetimini kutluyorum. Çok keyifli ve heyecan için de maç seyrettik. Takımımız ile gurur duyduk. Profesyonel 1. Liglerde ilimizi temsil eden tek takımımız var, Oda Sakarya Generali Sigorta kadın Voleybol takımı. Takımımıza Destek olmamız, sahip çıkmamız gerekir. Sakarya olarak takımımızı çok daha sahiplenirsek ilimizin sporda uzun yıllar yüz akı olacak bir takıma sahibiz. Başkan Ömer Bektaş, yönetimi ve takımımız bu desteği hak ediyor” dedi.

Yorumlar (0)