banner2

banner1

banner22

Sözleşme imzalayacak

Sakaryaspor’un genç file bekçisi Emircan Seçgin konusunda yönetim, Galatasaray’la büyük ölçüde söz kesti. Emircan bir aksilik olmaması halinde gelecek hafta Galatasaray’la sözleşme imzalayacak.

SPOR 27.07.2018, 12:36
Sözleşme imzalayacak
banner48

ANLAŞMA SAĞLANDI

Sakaryaspor’un 17 yaşındaki Milli kalecisi Emircan Seçgin’i ısrarla isteyen Galatasaray mutlu sona yaklaştı. İlimizde oynanan özel maçın ardından yönetimle görüşen Galatasaraylı yetkililer Emircan’ın transferi konusunda büyük ölçüde anlaşma sağladı. Galatasaray yönetiminin, genç file bekçisi için Sakaryaspor’a yetiştirme bedeli ve bir sonraki satışından %20 satış payı ödemeyi teklif ettiği öğrenildi. Yönetimin de bu teklifi kabul ettiği gelen haberler arasında yer alıyor.

TERİM BEĞENDİ

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in maçın son bölümünde oyuna giren genç file bekçisi Emircan Seçgin’in fiziğini de çok beğendiği öğrenildi. Sarı-kırmızılı takımın gelecekte kalesini koruyacak isimlerden bir tanesi olarak görülen Emircan Seçgin’in bir aksilik olmaması halinde gelecek hafta İstanbul’a giderek Galatasaray’la resmi sözleşme imzalayacağı öğrenildi.

Yorumlar (0)