banner2

banner1

banner22

Sosyal medya üzerinden veda etti

Sakaryaspor Başkanı Cevat Ekşi, bugün gerçekleşen kongrenin ardından sosyal medya hesabı üzerinden bir mesaj yayınlayarak veda etti.

SPOR 21.06.2021, 23:18 Editör: Onur Güden
Sosyal medya üzerinden veda etti
banner48

Geçtiğimiz sezon Sakaryaspor Başkanı olan Cevat Ekşi, kongrede başkanlık için aday olmamıştı. Bugün gerçekleşen kongrenin ardından ise sosyal medya hesabından veda mesajı yayınladı. Ekşi, her türlü şartta Sakaryaspor’a hizmet ettiklerini belirterek destek veren ve katkı sağlayanlara da teşekkür etti.

İŞTE O MESAJ

Değerli Sakaryaspor sevdalıları, Sakaryaspor benim evimdir, yuvamdır. Sakaryaspor sevdası ile çıktığımız bu yolda iyi kötü günleri geride bıraktık. Tüm ekibimizle birlikte her türlü şartta Sakaryaspor'a hizmet etmek için var gücümüzle mücadele ettik. Bu yolda gerek maddi gerek manevi takımımıza destek olan büyüğüm, ağabeyim Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce'ye teşekkürü borç bilirim. Yine bizlere destek veren Valimiz Çetin Oktay Kaldırım'a, SATSO Başkanımız Akgün Altuğ'a, takımımızı destekleyen Belediye Başkanlarımıza ve iş adamlarımıza şükranlarımı sunarım. Son olarak bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan Sakaryaspor'umuzun şanlı taraftarına teşekkür ediyorum. Sakaryaspor'a olan sevdamız hiçbir şeyle ölçülemez. Sakaryaspor'umuza tüm imkanlarımızla destek vermeye devam edeceğiz. Takımımızın yeni yönetimine başarılar dilerim.”

Yorumlar (0)