banner2

banner1

banner22

“Sonu şampiyonluk olacak”

Antrenör Murat Balaban, Rüstemler Tesislerinde yapılan antrenman sonrasında değerlendirmelerde bulundu. Balaban; “Tek tek maçları kazanarak yolumuza devam edeceğiz. İnşallah sonu şampiyonluk olacak” dedi.

SPOR 01.12.2020, 15:43 Editör: Ebru Bulut
banner48

Pazar günü deplasmanda Pendikspor ile karşı karşıya gelen Sakaryaspor, 2 gol atarak 3 puan alarak eve geri döndü. Galibiyet parolasıyla son hız hazırlıklarını sürdüren Yeşil Siyahlılar Elazığspor maçı için Rüstemler Tesislerinde antrenman yaptı.

“İNŞALLAH SONU ŞAMPİYONLUK OLACAK”

“Antrenmanda değerlendirmelerde bulunan antrenör Murat Balaban; “Bir maç daha geride kaldı. Dediğim gibi Pendik’e biz maçı kazanmak düşüncesiyle gittik. Bütün planlarımızı da o yönde yaptık. Sahada da Pendik maçında da belki bir 10-15 dakika kadar topa sahip olamadık. Biraz bocalama durumu oldu. Ama sonrasında oyuncu arkadaşlarımız sahada yardımlaşmayı gösterdi. Birbirlerine destek oldular, bir takım ruhu gösterdiler. Birlik ve beraberlik oldu, topa sahip olduk. Pozisyonlarımız oldu, o pozisyonlarımızın iki tanesini gole çevirdik ve haftayı kayıpsız bir şekilde geçtik. Perşembe günü nasip olursa Elazığ maçımız var. Elazığ maçına da aynı şekilde hazırlanıyoruz. Yine kazanma parolasıyla çıkacağız. Pendik maçında da şunu söyleyeyim. Oraya sakatlar artı Covid olan arkadaşlarımız vardı. Onlarla beraber gittik oraya. Tabi ki Pendik maçında sahanın içerisinde kadroda 3-4 tane taşlar yerinden oynadı. Belki biraz da ondan kaynaklanıyordu, tam anlamıyla oyunu oturtturamadık. Ama Covid’ler işte sakat oyuncuların olması, hasta oyuncuların olması biz bu haftayı orada kayıpsız geçtik. Artık Elazığ maçına bakacağız. Her hafta üzerine koyarak gidiyoruz. Her anlamda, sahadaki savunma anlamında olsun, hücumsal anlamda olsun, takım ruhu olgusu olsun üzerine koyarak gidiyoruz. Allah nasip ederse tek tek maçları kazanarak yolumuza devam edeceğiz. İnşallah sonu şampiyonluk olacak” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)