banner2

banner1

banner22

Sezon Bizim İçin Güzel Geçecek

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Sakarya Büyükşehir Basketbol Spor Kulübü’nde Calvin J. Harris ve Moustapha Fall değerlendirmelerde bulundu. Harris, “Eğer sıkı çalışmaya devam eder ve takım olursak güzel bir sezon geçireceğimizi düşünüyorum” derken, Fall ise, “İlk amacımız takım olarak başarılı olabilmek” dedi.

SPOR 20.08.2017, 14:09
Sezon Bizim İçin Güzel Geçecek
banner48

SakaryaBüyükşehir Basketbol Spor Kulübü’nde yeni sezon hazırlıkları devam ediyor.Yoğun bir şekilde çalışan ekipte geçtiğimiz sezon kadroda yer alan oyunculardanCalvin J. Harris ve takımın yeni pivotu Moustapha Fall değerlendirmelerdebulundu. Her iki oyuncu da Süper Lig’de başarılı olmak için takım olmanınönemine dikkat çekti.

Neleryapabileceğimizi gösterdik

Geçensezonun herkes için harika geçtiğini söyleyen Calvin J. Harris, “Neyihedeflediysek onu başardık. Her birimiz çok çalışkandık. Neler yapabileceğimiziherkese gösterdik. Türkiye Süper Ligi Avrupa’daki en iyi liglerden birisi.Geçtiğimiz yıl orada oynayan çok sayıda arkadaşım vardı. Onları ve ligi takip ettim.Bu ligde oynayacağımız için çok heyecanlıyım. Şu anda takım uyumumuz çok iyi.Genç ve deneyimli oyunculara sahibiz. Şutörlerimiz ve uzunlarımız çok iyi.Harika bir koçumuz var. Eğer sıkı çalışmaya devam eder ve takım olursak güzelbir sezon geçireceğimizi düşünüyorum” diye konuştu.

Kendimigeliştirmek için buradayım

Fransa’nınElan Chalon ekibinden takıma dahil olan Moustapha Fall, “Takıma yeni katıldım.Şu anda alışmaya çalışıyorum. Ülke ve takım için ilk izlenimlerim olumlu yönde.Doğrusunu söylemek gerekirse geçtiğimiz yıl Türkiye Süper Lig’ini takipetmedim. Ama Euroleague’i sıkı bir şekilde takip ettim. Bu yüzden ne kadarönemli takımlarla karşılaşacağımızı biliyorum. Süper Lig’i de iyi çalışıpöğreneceğim. Fransa’da 2 sezon ligin en iyi oyuncusu seçildim. Sakarya’da ilkamacımız takım olarak başarılı olabilmek. Bireysel olarak da tabi burada da eniyi oyuncu seçilmek isterim. Ama önce takım olmalıyız. Transfer sezonundabirçok önemli takım beni istedi ama ben oynamak ve kendimi geliştirmekistiyorum. Onun için buradayım” ifadelerini kullandı.Editör: Şebnem Cerrah

Yorumlar (0)