banner2

banner1

banner22

Selam verip gitti

Sosyal medyadan takıma sponsor bulması için çağrılar yapılan Kenan Sofuoğlu’ndan henüz ses çıkmazken İYİ Parti’nin torpilli vekili yönetimi ziyaret edip çay-kahve içerek ayrıldı

SPOR 19.07.2018, 15:01
Selam verip gitti
banner48

Her fırsatta Sakaryaspor’un yanında olduklarını beyan edenlerden kimse tesislere uğramıyor. AK Parti Milletvekili Kenan Sofuoğlu’na takıma destek olması için çağrı üstüne çağrı yapılıyor.

Seçim döneminde spora özellikle de amatör sporculara destek olacağını vurgulayan Sofuoğlu’na sosyal medya üzerinden çağrı yağıyor. Sakaryaspor taraftarı milli motosikletçi ve milletvekilinden Sakaryaspor’a destek olmasını beklerken şehrin diğer vekillerinden de takıma destek gelmedi.

Seçim döneminde boynuna taktığı yeşil-siyah atkı ile Sakaryaspor mesajları veren İYİ Parti’nin vekili Ümit Dikbayır bugün tesislere gitti. Herkes Dikbayır’dan destek gelecek diye beklerken, dünür torpiliyle listeye giren vekil çayını kahvesini içip tesislerden ayrıldı.

Kulüp Basın Sözcüsü Sinan Karabaş İYİ Parti Milletvekili Ümit Dikbayır’ın ziyaretini ‘yönetime hayırlı olsun’ olarak kamuoyuna duyurdu.

Seçim döneminde yeşil-siyah atkı ile pozlar veren Dikbayır’ın kulübe destek olmak veya şehri harekete geçirmek için bir tek kombine bilet bile satın almaması şaşkınlık yarattı.

Yorumlar (0)