banner2

banner1

banner22

Sakarya’ya ziyaret

Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken ve Eyüpspor Başkanı Murat Özkaya maçta yaşanan tatsız olaylar sonrası Sakarya’ya ziyarette bulundu.

SPOR 11.02.2021, 21:57 Editör: Onur Güden
Sakarya’ya ziyaret
banner48

Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken ve Eyüpspor Başkanı Murat Özkaya maçta yaşanan tatsız olaylar sonrası Sakarya’ya ziyarette bulundu. Ziyarette konuşan Özkaya, "Maçta yaşanan olaylar bizi derinden üzdü. Maçtan sonra özür yazımızı yayınlamıştık. Bugün de Belediye Başkanımız ile beraber bir ziyarette bulunmak istedik. Sakaryaspor bizim dostumuz olan büyük bir camiadır. Böyle olayları asla tasvip etmiyoruz" dedi.

Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'yi ziyaret etti. Ziyarette konuşan Köken, "İki güzide kulübün bu tür olaylar ile değil, dostluk ve başarılar ile anılması gerekmektedir. Başta Sn. Ekrem Yüce ve Sn. Cevat Ekşi olmak üzere burada bizi misafir eden herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz" dedi.

Sakaryaspor Başkanı Cevat Ekşi, Eyüpsultan Belediye Başkanı'na, Eyüpspor Kulüp Başkanı'na ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden dolayı Sakaryaspor camiası adına teşekkür etti.

Yorumlar (0)