banner2

banner1

banner22

Sakaryasporlu futbolculara 27 Mayıs’a kadar izin

TFF 2.Lig’in 18 Temmuz’a ertelenmesi sonrasında Sakaryaspor’da planlar değişti. Yaşanan bu gelişme sonrası teknik heyet takıma 27 Mayıs Çarşamba gününe kadar izin verdi.

SPOR 15.05.2020, 13:55 Editör: Ebru Bulut
Sakaryasporlu futbolculara 27 Mayıs’a kadar izin
banner48

27 MAYIS’A KADAR İZİN VERDİLER

12 Haziran’da start alacağı açıklanan TFF 2.Lig’in başlama tarihi 18 Temmuz’a ertelendi. TFF’nin bu kararı Sakaryaspor’da tüm planları bir kez daha değişrtirdi. Yeşil-Siyahlı ekibimiz 4 Mayıs’ta sezon hazırlıklarını start vermişti. Önce koronavirüs testinden geçen Sakaryaspor ardından Rüstemler Tesisleri’nde çalışmaya başladı. Türkiye Futbol Federasyonu tarafından liglerin 18 Temmuz’a ertelenmesi sonrası dün teknik heyet, antrenmanı iptal ederek futbolculara ilk etapta 27 Mayıs Çarşamba gününe kadar izin verdi. Oyunculara bireysel çalışma programı veren Teknik Direktör Şaban Yıldırım’ın yaşanacak gelişmelere göre izin konusunda kararını netleştirmiş olacak.  

İDMANLAR RAMAZANDAN SONRA

Yeşil-Siyahlı futbolcular bir kez daha Sakarya’dan ayrılarak ailelerinin yanına döndüler. Ramazan Bayramı sonrası tekrar idmanlara başlamayı planlayan Sakaryaspor’da TFF’nin verdiği karara tepki var.

Yorumlar (0)