banner2

banner1

banner22

Sakaryaspor yönetiminden yasak açıklaması

Tahkim kurulunun aldığı kararın ardından 2 yasaklı dosyası kesinleşen Sakaryaspor'a yönetim konun basına yansımasının ardından yazılı bir basın açıklaması yaptı.

SPOR 15.10.2021, 17:43 Editör: Ebru Bulut
Sakaryaspor yönetiminden yasak açıklaması
banner48

Tahkim Kurulu’nun dün yaptığı toplantının ardından Yeşil Siyahlıların eski oyuncuları Nuri Fatih Aydın ve Özkan Taşdemur’un alacakları nedeni ile transfer yasağı geldi. Tahkim kurulunun aldığı kararın ardından 2 yasaklı dosyası kesinleşen Sakaryaspor'da yönetim konunun basına yansımasının ardından yazılı bir basın açıklaması yaptı.

İŞTE O AÇIKLAMA

Bazı basın yayın organlarında çıkan '”Sakaryaspor'a Transfer Yasağı “ başlığını taşıyan haberlerden dolayı kulübümüz açıklama yapma gereği hissetmiştir. Göreve geldiğimiz tarihten itibaren; kulübümüzün transfer yapmasına engel olan Aydın Yılmaz, Devrim Taşkaya, Fatih Tultak, Serkan Odabaşoğlu, Berkay Can Değirmencioğlu, Hamza Özdemir, İsmail Ertekin, Şaban Yıldırım, Ahmet Sabri Fener, Ferit Erişçi, Yaser Hacımustafaoğlu, Okan Eken, Taşkın İlter, Ali Şen Kandil, Ali Özgün dosyalarına toplamda 5 milyon 52 bin TL ödenerek transfer yasağımız kaldırılmıştır. Kulübümüz ilk transfer döneminde transfere engel dosya bedeli olan 5 milyon 52 bin TL’yi ödeyerek transferi açtığı gibi ikinci transfer döneminde de transfere engel bir dosya bulunması halinde transferi açacaktır. Taraftarımızın ve camiamızın gönlü rahat olsun. Yeşil siyah saygılarımızla.

banner84
Yorumlar (0)