banner2

banner1

banner22

Sakaryaspor yeni yaşına girdi

Sakaryaspor’a başkanlık için adaylığını açıklayan Cumhur Genç, Sakaryaspor’un kuruluşunun 56’ıncı yılını katlamak için bir mesaj yayınladı.

SPOR 17.06.2021, 00:21 Editör: Onur Güden
Sakaryaspor yeni yaşına girdi
banner48

Sakaryaspor’un başkan adaylarından Cumhur Genç, kulübün kuruluşunun 56’ıncı yılını yayınladığı mesaj ile kutladı. Sakaryaspor’un kurulması için çaba gösteren isimlerin de yer aldığı mesajda Başkan Adayı Cumhur Genç, Sakaryaspor’un uluslar arası arende Türkiye’yi temsil etmesi için çabalayacaklarını iletti.

İŞTE CUMHUR GENÇ’İN KUTLAMA MESAJI

“Değerli Sakaryaspor Camiası ve Taraftarları; Ethem Boran’ın liderliği ile İdman Yurdu, Ada Gençlik, Gençler Birliği ve Güneşspor’un bir araya gelmesi ve 17 Haziran 1965 ‘de A. Necdet Güven, Hakkı Ünsalan, Hamdi Uzel, İhsan Ayhan, Hüsnü Tokal, Selahattin Tan, Şükrü Orhan, Doğan Uluç, Nusret Özgen, Sabri Pektezol, Zeki Duyak, Ali Balcıoğlu, Faruk Benli, Atilla Tapşın, Hilm Ungan, Cevat Bayar, Fikri Kaya, Muzaffer Kasapoğlu’nun bulunduğu kurucu yönetiminin, Sakaryaspor’un kuruluş dilekçesini vermesinin 56 yılını kutluyorum. Uluslararası arenada ülkemizi temsil etmiş, şehrimizin birleştirici gücü olan Sakaryaspor, başarıları ile her zaman bizleri gururlandırmıştır. Yetiştirdiği futbolcular ile A Milli Takım’ı besleyen, muhteşem taraftarı ile dünya çapında üne kavuşan Sakaryaspor her zaman Türk futbolunun en önemli markalarından biri olmuştur. Bizler Sakaryaspor’a gönül vermiş insanlar olarak, uyumlu bir bakış açısı, özen ve tecrübe ile köklerine bağlı, hedefleri belli, güven veren bir Sakaryaspor’un tekrardan hak ettiği liglerde yer alıp ülkemizi uluslararası arenada temsil etmesi için çalışacağız. Armamızda bulunan siyahın temsil ettiği yaslarımızı ve vefatlarımızı saygıyla anıyorum.

Nice senelere Anadolu Güneşi.

Yeşil-Siyah Saygılarımla.

Cumhur Genç”

Yorumlar (0)