banner2

banner1

banner22

Sakaryaspor play-off öncesi son idmanını yaptı

Dün play off’un ilk karşılaşması için Van deplasmanına giden Sakaryaspor, kritik maç öncesi son sürat hazırlıklarını sürdürüyor. Maç öncesinde Yeşil Siyahlılarda Başkan Ekşi ve Teknik adam Bozkurt idman sonrasında açıklamalarda bulundu.

SPOR 11.05.2021, 17:21 Editör: Ebru Bulut
banner48

Sakaryaspor, 2’nci Lig'de verdiği mücadele sonrasında play-off’a çıktı. Play-off mücadelesinin ilk karşılaşması için hazırlıklarını tamamlayan yeşil-siyahlılar, dün Van’a hareket etti. Vanspor maçı öncesinde son sürat hazırlıklarını sürdürmeye devam ediyor. Galibiyete kilitlenen Yeşil Siyahlılar, maç öncesinde deplasmanda idman yaptı. Yapılan idman sonrasında Kulüp Başkanı Cevat Ekşi ve Teknik Direktör Serdar Bozkurt açıklamalarda bulunarak maça hazır olduklarını belirttiler.

“ŞİMDİ KENETLENME ZAMANI”

İdman sonrasında konuşan Sakaryaspor Kulüp Başkanı Cevat Ekşi; “Yönetim kurulu olarak üzerimize düşen bütün görevi yerine getirdik. İnanıyorum ki futbolcu kardeşlerimiz de üzerlerine düşen büyün görevlerini yerlerine getirerek o kupayı Sakaryamıza getirecekler. Şimdi kenetlenme zamanı, Sakaryamızı, Sakaryaspor etrafında kenetlenmeye davet ediyorum” dedi.

“İYİ BİR SKORLA DÖNECEĞİZ”

Teknik adam Serdar Bozkurt ise kritik maç öncesi yapılan son idman sonrasında; “Futbolcuların neşesi yerinde, bir sıkıntımız yok. Sadece, biraz rakım yüksek olduğu için bir etki olabilir ama hazırız. Allah izin verirse iyi bir skorla döneceğiz, avantaj skorla” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)