banner2

banner1

banner22

'Sakaryaspor ortak değerimizdir'

Nisan ayında ilimizde göreve başladığı ilk günden itibaren spora yakın ilgisiyle tanınan İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Sakaryaspor’a da özel ilgi gösteriyor.

SPOR 25.07.2018, 14:07
'Sakaryaspor ortak değerimizdir'
banner48

Geçtiğimiz sezonun son maçlarında tribünde yerini alan ve Sakaryaspor’a desteğini gösteren Durmuş, yeni seçilen Sakaryaspor yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kulüp binasında Sakaryaspor Başkanı Cevat Ekşi tarafından karşılanan İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, yeni sezon öncesi son hazırlıklarını yapan Sakaryaspor’a başarılar diledi. Cevat Ekşi başkanlığındaki Sakaryaspor Yönetim Kurulu Üyelerine de fedakarlık isteyen görevlerinin hayırlı olmasını temenni etti.

Sakarya ilinde şehir aidiyeti konusuna önem veren Durmuş, “Sakaryaspor bu şehrin ortak değeridir. Gördüğüm kadarıyla bu şehirde yaşayan herkesin Sakaryaspor’a yoğun ilgisi mevcut. Toplumun ortak değeri konumundaki Sakaryaspor’a her anlamda destek olmak hepimizin görevidir” dedi.

ASKF Başkanı Yaşar Zımba, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Engin Kahraman ve Coşkun Bakırtaş’ın da yer aldığı ziyarette Sakaryaspor Başkanı Cevat Ekşi, bu sezon iyi bir kadro kurmaya özen gösterdiklerini belirterek, şehirde yaşayan herkesin Sakaryaspor’dan şampiyonluk beklentisi içinde olduğunu, bu amaç doğrultusunda çalıştıklarını söyledi.

Sakaryaspor Başkanı Ekşi, İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş ve müdür yardımcılarına ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken, eğitimin desteğini almış olmaktan büyük memnunluk duyduğunu belirtti.

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş ziyaretin sonunda Sakaryaspor Başkanı Cevat Ekşi’ye kahve takımı ve üzerinde Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü yazılı Yeşil Siyah atkı hediye etti.

Yorumlar (0)