banner2

banner1

banner22

Rüstemler Tesislerine giriş yasağı

Sakaryaspor yönetimi Rüstemler Tesislerini ziyaretçilere giriş yasağı koydu. Sadece yönetim, teknik heyet ve futbolcular girebilecek. Basına özel akreditasyon uygulanacak.

SPOR 09.09.2020, 12:56 Editör: Aysima Kortak
Rüstemler Tesislerine giriş yasağı
banner48

Koronavirüsün sürekli yayılım göstermesi nedeniyle Sakaryaspor yönetimi Rüstemler Tesislerini ziyaretçilere giriş yasağı koydu. Kulüpten yapılan açıklamada, “Değerli Sakaryalılar. Bu sene sizlere özlenen Sakaryaspor’u izletmek ve yolun sonunda yıllarımızın hasreti olan şampiyonluk kupasına ulaşmak için yönetim kurulu, teknik ekip, sporcu ve personeller olarak gecemizi gündüzümüze katıyoruz. Aylardır tüm dünyanın mücadele ettiği pandemiden dolayı verdiğimiz emeklerin zayi olmasını istemediğimizden dolayı yönetim kurulu ve teknik ekibimiz ile birlikte Rüstemler Tesislerimize bir dizi yeni kurallar uygulamaya karar verildi.

ÇARŞAMBA ANTRENMANI

COVID-19 tedbirleri çerçevesinde Rüstemler Tesislerimize teknik ekip, futbolcu ve personel haricinde girişler yasaklanmıştır. Basın mensuplarına yönelik ise ‘Rüstemler Akreditasyonu’ sistemi uygulanmaya başlanacak, her kurumdan bir muhabir Çarşamba günleri gerçekleşecek akşam idmanını 1 saat olmak üzere takip edebilecektir. ‘Rüstemler Akreditasyonu’ şartları basın kuruluşlarına e-posta aracılığı ile iletilecektir” denildi.

Yorumlar (0)