banner22

‘Ortak paydamız Sakaryaspor’

Sakaryaspor'un Elazığspor'u 2-0 mağlup ettiği karşılaşma sonrası başkan adaylarına kulübe ekonomik destek yapma çağrısında bulunuldu. Yapılan çağrıya ilk yanıt Cumhur Genç’ten geldi.

SPOR 19.12.2020, 22:28
‘Ortak paydamız Sakaryaspor’
banner48

Yeşil siyahlı kulübün eski başkanlarından ve Mart ayında yapılacağı kongrede yeniden başkan adayı olan Cumhur Genç'ten bir açıklama geldi. Yeşil siyahlı kulübün eski başkanlarından ve Mart ayında yapılacağı kongrede yeniden başkan adayı olan Cumhur Genç'ten bir açıklama geldi. Başkan Genç, kongreye kadar başkan adayları olarak kulübe maddi destek olma teklifinde bulundu.

banner84
İŞTE O AÇIKLAMA

Sakaryaspor’unuzun bugün almış olduğu galibiyetten dolayı tüm futbolcu kardeşlerimi teknik ekibimizi kutluyor Kongre sürecine kadar takımımız için maddi manevi mücadele eden yönetim kurulunu tebrik ediyorum. Çarşamba günkü Karabük maçından önce ödenmesi gereken iki prim var. Bu süreçte takımımıza destek olmak amacıyla adaylığını açıklayan Sayın Hüdaverdi Bahadır Sayın Uğur Akkuş ve ben Cumhur Genç olarak geçmiş iki prim ve kongreye kadar takımın primlerini Başkan adayları olarak ödemeyi teklif ediyorum. Ortak paydamız Sakaryaspor. Saygılarımla.”

Yorumlar (0)