banner2

banner1

banner22

Online Karate Turnuvası Sona Erdi

Genç sporcuların branşlarından kopmamaları, hareket halinde kalmalarını teşvik etmek için Gençlik ve Spor Bakanlığı talimatlarına istinaden Sakarya Gençlik ve Spor İl müdürlüğü tarafından Online İnternet Karate Kata Turnuvası yapıldı.

SPOR 21.05.2020, 16:43
Online Karate Turnuvası Sona Erdi
banner48

KATA VİDEOLARI HAKEMLER TARAFINDAN DEĞERLENDİRİLDİ

Sporcuların çektikleri kata videoları resmi hakemler tarafından değerlendirilerek turnuvanın elemeleri yapıldı. Finale kalan sporcular, YouTube kanalı üzerinden hakemler tarafından canlı yayın ile değerlendirilirken dereceye giren sporcular ortaya çıktı.

ÖDÜLLER EVLERE GİDİLEREK TAKDİM EDİLDİ

Evde kalan ve sokağa çıkma kısıtlaması olan dereceye giren sporcuların ödüllerini Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu,  Türkiye Karate Federasyonu Başkan Vekili Meydan Kobaş, Sakarya ASKF başkanı Yaşar Zımba, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Özgür Aygün,  Avrupa, Dünya Karate Federasyonları Hakem Kurul üyesi Uğur Kobaş,  Arifiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürü V. Adem Aka, Karate İl Temsilcisi Hikmet Şaha, antrenörler Tayfun Kobaş ve Kerim Çakmak tarafından sporcuların evlerine giderek takdim etti.

73 SPORCU KATILDI

Düzenlenen turnuvaya 73 sporcu katılırken dereceye giren sporculara madalyaları, Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü hediye paketleri ile birlikte verildi. Ödül törenine Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanı İlhan Şerif Aykaç,  Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Cevat Ekşi, Sakarya GSİM Personeli ve Sakarya ASKF yöneticileri de eşlik ederken, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce Yarışmada 1’nci olan, yaşı gereği teknik sporcu seçilen 2014 doğumlu Ahmet Yekta Polat’a kupa ve diğer hediyelerini takdim etti. 

Yorumlar (0)