banner2

banner1

banner22

Mersin'e akın

Tatangalar Pazar günü oynanacak Afjet Afyonspor final maçı için pazartesi gününün tatil edilmesini istedi.

SPOR 24.05.2018, 12:30
Mersin'e akın
banner48

Sakaryasporun Pazar günü 21.30’da oynayacağı PlayOff Final maçının ertesi günü tatil edilmesini isteyen Tatangalar sosyal medya hesaplarından açıklamada bulundu.

İşte o açıklama

‘Değerli Sakaryasporlular;

Şampiyonluk yolunda girdiğimiz bu kritik virajda şehrimizin markasını, SAKARYASPORUMUZU Mersin’de yalnız bırakmamak adına elimizden gelen her şeyi yapıyoruz ve herkesin de elini taşın altına koymasını bekliyoruz! Pazar günü bizim için hayati önem taşıyan bir maça çıkacağız ve sonucunda kupayı kaldıracağız!

Bu bağlamda Sakarya halkının şehrimizi yöneten mülki amirlerden beklentisi ve istekleri vardır.

Bu hususta;

-Sakarya Valisi Sayın İrfan Balkanlıoğlu’na çağrımızdır. Final müsabakası pazar akşamı saat 21.30’da oynanacağından pazartesi günü çalışan ve okula giden taraftarlarımız için izin talep ediyoruz. Tüm resmi kurumların idari izinli sayılmasını talep ediyoruz.

-Diğer taraftan özel kurum ve kuruluşlar maça gidecek çalışanlarına hoşgörü ile yaklaşmalı ve 1 gün izin vermelidirler. Bu talepler tüm şehir huzurunda Sayın Valimize ve tüm kamu kuruluşlarına çağrımızdır.

Diğer bir husus olarak, Bu ligde oynayacağımız son karşılaşma olması temennisiyle çıkacağımız bu yolda şehrin iş adamlarına, tüm sivil toplum örgütlerine, bu şehrin ekmeğini yiyen buradan para kazanan büyük ölçekli sanayi kuruluşlarına, Milletvekillerine ve adaylarına, başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu olmak üzere diğer tüm Belediye Başkanlarımıza açık çağrımızdır; Mersin’e taraftarımıza götürmek için gerekli otobüs seferberliğini başlatmanızı istirham ediyoruz. Şehrimizin mülki amirlerinin bu çağrımıza sessiz kalmayacağına yürekten inanıyoruz.

HAYDİ, SAKARYA AYAĞA KALK!

Şampiyonluk yolunda kullanacağımız sloganımız #MersineAkın olacaktır.

Saygılarımızla;

TATANGALAR’

Yorumlar (0)