banner2

banner1

banner22

Mersin'e 2 otobüs

TFF 2. Lig Play-Off final maçında Mersin'de Afjet Afyonspor ile karşılaşacak olan Sakaryaspor taraftarına bir destekte Akbalık Ağası İdris Caymaz’dan geldi. Caymaz taraftarlar için iki otobüs kaldırdı.

SPOR 27.05.2018, 11:42
Mersin'e 2 otobüs
banner48

4 dönem Akyazı Akbalık Güreş Ağalığı yapan, Türk güreşine adını altın harflerle yazdıran ve gittiği her yerde büyük ilgi gören İdris Caymaz, Mersin’de bugün saat 21.30'da oynanacak Afjet Afyonspor maçı için Mersin Stadı'na 2 otobüs kaldırdı.

Türk güreşinin ayağa kalkması için hiçbir zaman desteğini esirgemeyen ve maddi manevi her türlü olanakları sağlayan Caymaz’ın, Mersin deplasmanına iki otobüs tahsis etmesi yeşil-siyahlı taraftarlara büyük mutluluk yaşattı.

Sakarya’nın marka değeri olan Sakaryaspor’a destek verilmesi gerektiğini belirten Caymaz, "Kentte bulunan tüm işyerlerini Sakaryaspor bayrakları ile donatmaya davet ediyoruz. Afjet Afyonspor maçına ücretsiz iki otobüs kaldırdık. Sakaryaspor’a destek olmak için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da elimizden gelen ne varsa yapmaya devam edeceğiz. Gün Sakaryaspor’a sahip çıkma günü. Şehir olarak takımımızın yanında olmalıyız. Afyonspor’u yenip şampiyon olacağımıza yürekten inanıyorum” dedi.

Yorumlar (0)