banner2

banner1

banner22

Maç ertelendi

Son 15 günde koronavirüsle başı dertte olan Sakaryaspor’da üst üste gelen pozitif vakalar nedeni Elazığspor ve Bayburt maçlarının ardından Serik Belediye maçı da ertelendi.

SPOR 11.12.2020, 17:56 Editör: Gizem Demirsoy
Maç ertelendi
banner48

Sakaryaspor’un Misli.com 2.Lig’in 15.haftasında Pazar günü kendi sahasında oynayacağı Serik Belediyespor müsabakası yeşil siyahlılarda koronaviürs vaka sayısının yeniden 13 bulması sebebi ile ertelendi. Bu kararın ardından temsilcimizin üst üste üçüncü maçı da ertelenmiş oldu.

2 FUTBOLCU VE 1 PERSONELİN TESTLERİ POZİTİF

Yeşil Siyahlı Temsilcimizin Pendikspor maçı sonrası yaptırdığı koronavirüs testleri sonrasında takımdaki vaka sayısının bir anda 15’e yükselmesi sonrası Elazığspor ve Bayburt Özel İdare maçları ertelenmişti. Geçen süreçte Oğuz Çalışkan, Devrim Taşkaya ve Azad Filiz hastalığı yenerek takıma katılırken üst üste yaşanan yeni vakalar üçüncü ertelemeyi de beraberinde getirdi. Yeşil Siyahlılarda bugün yapılan testler sonucunda 2 futbolcu ve 1 personelin testleri pozitif çıktı. Bu sonuçlara göre pazar günü oynanacak Serik Belediyespor müsabakası ertelenmesi için resmi başvuru yapıldı.

Yorumlar (0)